Derbowe starcie z outsiderem
autor: BengoroZawodnicy drugiego zespołu Pogoni nie zważają na reprezentacyjną przerwę. W sobotę podopieczni trenera Ozgi rozegrają kolejne ligowe spotkanie, a ich rywalem będzie ostatnia w tabeli Kluczevia Stargard.

Portowcy do nadchodzącej potyczki przystąpią w doskonałych nastrojach. Rundę wiosenną rozpoczęli bowiem z wysokiego „C” - najpierw pokonali Iskrę Golczewo w okręgowym Pucharze Polski, a później zdobyli komplet punktów z ligowych potyczkach ze Stolemem Gniewino i Świtem Skolwin. Dobra forma podopiecznych trenera Ozgi znalazła także uznanie w oczach trenerów I zespołu. Podczas reprezentacyjnej przerwy pod okiem sztabu szkoleniowego Kosty Runjaica trenowali bowiem m.in. Stanisław Wawrzynowicz, Maciej Białczyk, Yadegar Rostami czy Błażej Starzycki.
Powodów do zadowolenia nie mają natomiast gracze ze Stargardu. Rywale zza miedzy wiosną zdołali zdobyć zaledwie sześć punktów, a wiosnę rozpoczęli od wysokiej porażki z Kotwicą Kołobrzeg i remisu z trzecim do końca GKS-em Przodkowo. Zdobycie punktów w rywalizacji z rozpędzonymi Portowcami będzie więc sporą niespodzianką.

W ostatnim spotkaniu pomiędzy obu drużynami Portowcy nie mieli problemów ze zdobyciem trzech punktów. Przy Twardowskiego granatowo-bordowi pokonali Kluczevię aż 5:0. Bramki dla Dumy Pomorza zdobywali wówczas Jakub Lis, Bartłomiej Mruk, Bartosz Krzysztofek (dwie) i Aron Stasiak. Kibice czekają na powtórkę!
�r�d�o: pogonszczecin.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Bengoro