Hat-trick Inczewskiego, Błękitni w półfinale
autor: maggiPiłkarze Błękitnych pokonując w Lisowie piątoligowego Piasta Chociwel 0:3 awansowali do półfinału Pucharu Polski, w którym zmierzą się z  Pogonią Szczecin lub Dębem Dębno.

Wszystkie trzy bramki dla stargardzian zdobył rezerwowy napastnik Sebastian Inczewski (na zdjęciu, pierwszy z lewej) który na listę strzelców wpisywał się kolejno w  29., 32. i 85. minucie.

Już w drugiej minucie spotkania po starciu z rywalem boisko z powodu kontuzji musiał opuścić Kacper Gibas. Pierwszą okazję bramkowa biało-niebiescy mieli w 14. minucie, kiedy to Inczewski z ostrego kąta zdecydował się na strzał, uderzenie sparował Marcin MalinowskiMateusz Rybka (na zdjęciu, pierwszy z prawej) na dobitkę ponownie trafił w Malinowskiego.

W 29. minucie Przemysław Filocha dograł do Inczewskiego a  ten pewnym strzałem pokonał miejscowego bramkarza. Dwie minuty później podopieczni trenera Roberta Gajdy wykonywali rzut rożny. Piłka trafiła na  główkę Dawida Markiewicza a Inczewski przedłużył uderzenie kolegi.

Na drugą odsłonę Pawła Dudę zastąpił Bartłomiej Zdunek, który po ponad półtora miesięcznej przerwie powrócił na boisko. Po kolejnym kwadransie gry po podaniu właśnie Zdunka stu procentowej sytuacji do podwyższenia wyniku nie wykorzystał Filocha. Na pięć minut przed końcem Zdunek dograł do  Inczewskiego a ten ustrzelił hat-tricka.

Błękitni Stargard: Kaczmarczyk (87 Mazurek) - Greguła, Markiewicz, Gibas (12 Królak), Jankowski, Rybka, Bielicki, Ł. Karasiak, Duda (46 Zdunek), Inczewski, Filocha (65 Gajda).

relacjďż˝ dodaďż˝: hopkins

PP: Piast Chociwel - Błękitni Stargard Szczeciński 0:3
data: 16-04-2008 17:00
miejsce: Lisowo

Mecz 1/4 finału piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa zachodniopomorskiego region szczeciński.

Piast Chociwel - Błękitni Stargard Szczeciński 0:3
0:1 - Sebastian Inczewski
0:2 - Sebastian Inczewski
0:3 - Sebastian Inczewski