Remis na boisku lidera!
autor: www.facebook.com/AP-Kotwica-KołoDo Włocławka zespół AP Kotwica Kołobrzeg pojechał nastawiony na ciężki mecz i  przewidywania te spełniły się w stu procentach.
Pierwszą połowę podzielić możemy na dwie części - na początku przeważały zawodniczki WAP-u, później do głosu doszliśmy my. Z obu stron brakowało jednak konkretów, więc na przerwę zeszliśmy z wynikiem 0-0.
Początek drugiej połowy to wyrównany fragment z bezbłędną grą w obronie obu drużyn. W końcu w 57. minucie po prostopadłym podaniu w tempo sam na sam z bramkarką znalazła się schodząca ze skrzydła Natalia Fidos i na tablicy wyświetliła się pierwsza bramka. Prowadzeniem nie mogliśmy się jednak nacieszyć, bo już 9 minut później mogliśmy zobaczyć mocny strzał wyróżniającej się Sandry Bukowskiej, oddany zza pola karnego. Zasłonięta Klaudia za późno zobaczyła piłkę, nie zdążyła z interwencją i zrobił się remis.
W końcówce zawodniczki WAP-u zaatakowały mocniej (przede wszystkim znów groźny strzał z dystansu Bukowskiej), ale daliśmy radę odeprzeć zmasowany atak. Nam za to zabrakło dokładności przy kontratakach i w efekcie musieliśmy podzielić się punktami.

Niestety, w pierwszej połowie pechowej, ale poważnej kontuzji stawu skokowego doznała zawodniczka z Włocławka, Anna Siwicka. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia i gry!

WAP WŁOCŁAWEK 1-1 AP KOTWICA KOŁOBRZEG