Tylko punkt
autor: paulinusPo fascynującym, pełnym zwrotów i piłkarskich emocji pojedynku Olimpia Szczecin remisuje z GKS Katowice 2:2. Pierwsza połowa dla zawodniczek GKS, które wykorzystując grę z wiatrem objęły prowadzenie po bramce z rzutu karnego Zofii Buszewskiej. Jeszcze przed przerwą czerwoną kartkę, za kopnięcie olimpijki otrzymała Nadia Stanovic.
Druga połowa to bezustanne ataki szczecinianek. Do wyrównania doprowadziła Zuzanna Radochońska, a chwilę później prowadzenie Olimpii dała Matilda Böhm. Zawodniczki z Katowic nie poddawały się i po jednej z akcji wyrównała Klaudia Maciążka.
Do końca meczu, mimo wielu okazji z obu stron, wynik nie uległ zmianie. To jednak Olimpia miała więcej szans na rozstrzygnięcie pojedynku na swoją korzyść.

Olimpia Szczecin - GKS Katowice 2:2 (0:1)
Bramki: Radochońska, Böhm - Buszewska, Maciążka.
�r�d�o: MKS Olimpia

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus