Udany start sianowianek
Piłkarki sianowskiej Victorii SP2 zanotowały dobry start w rozpoczętych rozgrywkach II ligi kobiet sezonu 2019/2020 wygrywając mecz wyjazdowy z KP Błękitni Stargard 4:1(1:1). Pierwszą bramkę w 12 minucie strzeliła Malwina Grzelak po ograniu bramkarki Stargardu a asystę zanotowała bramkarka Victorii SP 2 Oktawia Kaszewska. Piłkarki Błękitnych nie załamały się utratą gola, grały bardzo ambitnie i efektem tego była ich bramka wyrównująca na 1:1 w 45 minucie a strzelczynią była Natalia Gugała.
Druga połowa meczu już zdecydowanie należała do sianowianek i rezultatem ich przewagi były strzelone przez nie trzy bramki. Najpierw w 58 minucie pięknym strzałem w długi róg popisała się Malwina Grzelak podwyższając wynik na 2:1 . Podczas obrony tego strzału kontuzji uległa stargardzka bramkarka i jej miejsce zajęła zawodniczka z pola, która broniła bardzo dobrze ale osłabiła linię obrony co spowodowało utratę dalszych bramek. W 87 minucie dobre prostopadłe podanie wykorzystała Wiktoria Robakowska i podwyższyła na 3:1 dla Victorii SP2. Minutę później bo w 88 minucie ponownie dała o sobie znać Wiktoria Robakowska i ustaliła wynik spotkania na 4:1. Sianowianki miały jeszcze w tym meczu kilka doskonałych sytuacji do zmiany rezultatu ale ich nie wykorzystały. Victoria SP 2 była lepszym zespołem i zasłużyła absolutnie na wygraną ale nie można odmówić ambicji i woli walki zawodniczkom Błękitnych, które robiły co mogły ale przetrzebione kontuzjami nie były w stanie sprostać zespołowi z Sianowa. Ciekawe, że mecz prowadzili sędziowie ze Stargardu, ale spisali się dobrze nie sędziując po gospodarsku.
W drużynie Victorii SP 2 udanie zadebiutowały: Wiktoria Paprocka była zawodniczka Olimpa Gościno, Anita Czerwik i Sandra Osińska oraz Agnieszka Pencherkiewicz, która powróciła do Sianowa po latach tułaczki, będąca dużym wzmocnieniem zespołu Victorii SP 2 .

Skład Victorii SP 2: Oktawia Kaszewska, Dagmara Petrus, Karolina Gontarz (nazwisko panieńskie Struszczyk), Wiktoria Kaszyńska, Karolina Kawałek (88 Sandra Osińska), Wiktoria Ostróżka, Agnieszka Pencherkiewicz, Oliwia Żywanowska (56 Julia Zawadzka), Wiktoria Paprocka (72 Anita Czerwik), Wiktoria Robakowska i Malwina Grzelak.

ďż˝rďż˝dďż˝o: Victoria SP2 Sianów

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus

II liga Kobiet Kujawsko - Pomorska (2019/2020)