ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
 

IV liga zachodniopomorska (2019/2020)
Vineta Wolin Iskierka Szczecin
2 2
18-08-2019 17:00
0:1 - 17' - Michał Bąba
1:1 - 50' - Mikołaj Duwe
1:2 - 56' - Patryk Hanke
2:2 - 90' - Radosław Wiśniewski
dodaj video
dodaj swoje zdjęcia
Vineta: 12. Dariusz Krzysztofek - 6. Łukasz Szymfeld (65' 15. Łukasz Bożko), 13. Dawid Łodyga, 5. Bartłomiej Żukowski (57' 7. Dawid Jeż), 17. Jakub Tarka, 16. Radosław Cyburt, 10. Adrian Nagórski, 8. Konrad Bartoszewicz, 11. Bartłomiej Wach (35' 9. Kamil Wiśniewski), 21. Wojciech Gałecki (60' 18. Radosław Wiśniewski), 20. Mikołaj Duwe.
Pozostali w rezerwie: 1. Michał Salamon, 2. Mikołaj Wolański, 14. Dominik Grochowski. Trener: Dawid Jeż.

Iskierka: 35. Tomasz Trela - 8. Adam Kanigowski, 10. Konrad Krzysztanowicz, 13. Jakub Sufin, 23. Mikołaj Bobrowski (88' 5. Maciej Bobrowski), 6. Daniel Guzicki, 20. Oskar Tarnowski (82' 27. Szymon Górski), 14. Grzegorz Zagrodny, 15. Patryk Hanke, 7. Michał Bąba, 16. Oleksandr Simkovych (72' 88. Piotr Sipko).
Pozostali w rezerwie: 1. Patryk Koniecko, 21. Steve Endene, 19. Jarosław Koksa, 77. Jakub Strzykała. Trener: Krzysztof Sobieszczuk.


żółte kartki: K.Wiśniewski '58, J.Tarka '72, K.Bartoszewicz '78 (Vineta) - P.Hanke '61, D.Guzicki '70, G.Zagrodny '73, M.Bąba '86, K.Krzysztanowicz '90+2 (Iskierka) sędzia: Marcin Janawa - Denis Błaszczak, Piotr Barański

Dane pomogli uzupełnić: Mutonisher, maras76, anoniim, Obserwator145 - dziękujemy
uzupełnij dane + fotki + video + relacja

imprezę polecają
poleć to wydarzenie sportowe innym
możesz być pierwszy

video
fotorelacje
• nie ma jeszcze fotek

dodaj swoje zdjcia
relacje
• nie ma jeszcze relacji

dodaj swoj relacj
 
top komentarze
newsy:
6 » Luis Mata nowym zawodni »
3 » Sarmata wygrywa w spari »
2 » Falborska w Kotwicy
2 » Szmit trenerem Chemika
1 » Borger odchodzi z Chemi »
1 » LZS Orkan Dalewo szuka  »
1 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
1 » W Gościnie oldboje zako »
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
1 » Półfinał Pucharu Polski »
mecze:
7 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
7 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
6 » Polonia Płoty-Lech Czap »
5 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
4 » Orzeł Bierzwnik-Korona  »
4 » Błękitni Stargard-Stal  »
3 » Vineta Wolin-Sparta Węg »
3 » Wieża Postomino-GKS Leś »
3 » Mechanik Bobolice-MKP S »
3 » SCRS Barlinek-Bałtyk Ko »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2848
• imprez: 122102
• newsów: 73457
• użytkowników: 74491
• komentarzy: 1095097
• zdjęć: 794702
• relacji: 38579
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies