Jarota Jarocin pokonana przez Kotwicę Kołobrzeg
[W rozegranej 24 kolejce spotkań o Mistrzostwo III Ligii Grupy 2, która miała miejsce 20 kwietnia 2019 roku doszło do konfrontacji pomiędzy walczącą o utrzymanie Jarotą Jarocin z  drużyną Kotwicy Kołobrzeg, która walczy o jak najwyższe miejsce w ligowej tabeli. Mecz odbył się o godzinie 16:00. Niewątpliwym faworytem tego meczu była kołobrzeska Kotwica, która nie dość, że sklasyfikowana przed tym spotkaniem na 6 miejscu z dorobkiem 45 punktów, to także grająca o wiele lepiej i osiągająca znacznie lepsze wyniki niż walcząca przed spadkiem z rozgrywek III Ligii Jarota Jarocin.

Mecz od samego początku zaczął się bardzo dobrze dla Kotwicy Kołobrzeg, która zdominowała pierwszą połowę meczu mając ją niemal w całości pod kontrolą, czego owocem była bramka strzelona już w 10 minucie meczu z rzutu wolnego przez Vladyslava Dorosha, który popisał się niesamowitą techniką i precyzją w wykonaniu strzału z rzutu wolnego i nie dał żadnych szans bramkarzowi Jaroty Jarocin na skuteczną interwencję.
Kotwica Kołobrzeg w pierwszej połowie stworzyła sobie jeszcze kilka klarownych sytuacji podbramkowych, ale ponownie brakowało trochę szczęścia, by piłka wpadła do bramki rywali. Nie mniej jednak po pierwszej połowie tego meczu jak najbardziej zasłużone prowadzenie 0-1 kołobrzeskiej Kotwicy.

Druga połowa meczu miała już nieco inny wygląd. Jej przebieg mógł nieco zaskakiwać momentami wszystkich kibiców przede wszystkim Kotwicy Kołobrzeg. Gdyż podrażniona Jarota Jarocin wyszła na drugą połowę meczu zdeterminowana i z dużą wolą walki, by odwrócić niekorzystny dla nich wynik z pierwszej połowy. Obie drużyny w drugiej połowie prezentowały jednak dość chaotyczny futbol oraz rwaną grę. Bardzo mało było w tej części spotkania klarownych akcji tworzonych z polotem i gra głównie toczyła się w środkowej części boiska. Dlatego też kibice zgromadzeni na stadionie Jaroty nie doczekali się żadnego gola w drugiej połowie meczu.
Z przebiegu całego meczu skromne bo skromne, ale zasłużone zwycięstwo Kotwicy Kołobrze., która bądź co bądź wykorzystała jedną sytuację i strzeliła gola, ale za to nie pozwoliła Jarocie Jarocin na wiele w tym meczu oraz na strzelenie sobie jakiejkolwiek bramki. Tak, więc Kotwica Kołobrzeg wywozi z ciężkiego terenu komplet 3 punktów, a Jarota Jarocin umocniła się po dzisiejszej porażce na miejscu spadkowym.

�r�d�o: wlasne

relacjďż˝ dodaďż˝: UltrasFanatic

III liga gr. 2 (2018/2019)
Jarota Jarocin Kotwica Kołobrzeg
0 1
20-04-2019 16:00
10' Vladyslav Dorosh (rzut wolny) dodaj video
sędzia: Lanckowski M

Dane pomogli uzupełnić: UltrasFanatic, PAPUGA73 - dziękujemy