Ośmiu wspaniałych
autor: KPR GRYFINOPlanowo mecz miał rozpocząć się o godzinie 17:30, lecz z powodu braku ważnych badań lekarskich drużyny gospodarzy został przesunięty o 15 minut.

Gdy całe formalności zostały prawidłowo dograne zaczęliśmy batalię o bardzo ważne 3 punkty wyjazdowe. Mecz od samego początku stał na bardzo wysokim poziomie, bramka za bramkę i tak do 30 minuty, gdzie na zegarze do przerwy widniał wynik 13-15 dla KPRów. Druga połowa to już popis naszej wspaniałej ósemki. Równiutko do 57 minuty byliśmy cały czas na prowadzeniu, aż 3 minuty przed końcem niestety zabrakło sił i ITS Jeziorak wyrównał stan meczu.
Ale końcówka należała do nas….Wygrywamy w pięknym stylu, ośmioma zawodnikami na bardzo ciężkim terenie w Iławie. - Przed meczem mieliśmy małe zamieszanie, ale dzięki naszej uprzejmości pozwoliliśmy zawodnikom z Iławy uzupełnić zaległe dokumenty, co pozwoliło rozegrać z małym opóźnieniem ten pojedynek. Po meczu podszedł do mnie sędzia główny spotkania i podziękował wspaniałej postawy fair play, a to się ceni. A co do mojej drużyny, tak, jestem bardzo ale to bardzo zadowolony z wygranej. Dzisiaj zawodnikiem meczu zdecydowanie została Cała Ósemka (a nawet dziewiątka), która pojechała na ten mecz i podjęła walkę. Moi zawodnicy włożyli w tą wygraną więcej niż mogli, wycisnęli ostatnie siły - ale przywożą do Gryfina bardzo ciężko zdobyte 3-punkty, za co im bardzo dziękuję. Troszkę mogli bardziej przykładać się do rzutów karnych, gdyż nie wykorzystali ich aż 5, ale po tak ciężkim wysiłku jaki dzisiaj włożyli w ten mecz, wybaczę im wszystko. Na koniec chciałem tylko dodać : „Wspaniała Ósemka,” - Jestem z WAS DUMNY - powiedział po meczu Trener Arkadiusz Augustyniak

Ojej, co to były za emocje, co za mecz. na nasze szczęście skończył się szczęśliwie dla całej drużyny. Zawodnikom ślicznie dziękujemy za obecność na meczu i podjęcia walki, ważne 3 punkty jadą do Gryfina i to nas ogromnie cieszy. Za tydzień mecz w Gryfinie z AZS UKW Bydgoszcz, na który już serdecznie zapraszamy. Panowie Jesteście Wielcy, dziękujemy i życzymy spokojnej podróży do domu.