Potwierdzili zwyżkę formy
Zespół Mariusza Lenartowicza potwierdził, że ostatnie wyniki nie byly dziełem przypadku. Drużyna po wysokiej wygranej z Jarotą Jarocin awansowała już na 10 miejsce.

Od początku meczu, nasz zespół dominował na boisku i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 11 minucie rajd prawą stroną boiska przeprowadził Paweł Rak, dograł do świetnie ustawionego Dawida Gruchały a ten spokojnym, płaskim strzałem dał nam prowadzenie. W 19 minucie akcja Pawła Łysiaka, jego dośrodkowanie trafia w rękę jednego z obrońców. Rzut karny pewnie wykorzystuje Krystian Krauze. Jeszcze przed przerwą kapitalna akcja Gruchały z Łysiakiem.
Nasz napastnik zobaczył wysuniętego bramkarza gości, świetny lob i piłka po raz trzeci ląduje w bramce Jaroty. W tej częsci gry mieliśmy jeszcze kilka dobrych sytuacji ale dobrze bronił bramkarz gości. Rywale mieli jedna okazję, ale piłka po strzale głową i rykoszecie trafiła w poprzeczkę.
Druga część meczu rozpoczęła się spokojnie, bez sytuacji bramkowych. W 67 minucie goście dość niespodziewanie zdobywają bramkę. Na szczęście nasi piłkarze szybko odpowiadają trafieniem Krystiana Krauze (głową) po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
Dominację Bałtyku podkreślił piąty gol, po akcji Bartłomieja Putno, z najbliższej odległości gola zdobył Jakub Janasik. Pod koniec meczu, goście po rzucie rożnym zdobywają drugiego gola ale Bałtyk w ostatniej akcji meczu podwyższa na 6:2.
Wielkie gratulacje. Za świetny wynik, za dobrą grę, za sprawienie zmarzniętym, najwierniejszym kibicom wielu radości.
Za tydzień mecz z wiceliderem, Mieszko Gniezno. Mecz odbędzie się w niedzielę o godzinie 12.00
Serdecznie zapraszamy. Rywal walczy o II ligę ale o każdy punkt na stadionie przy ulicy Andersa jest coraz trudniej.