'Gramy do końca!'
Sobotnie spotkanie w ramach XIV serii spotkań Szczecińskiej Ligi Okręgowej przyniosło zebranym w Szczecinie, na stadionie przy ul. Topolowej mnóstwo emocji!

Gospodarze, którzy do spotkania przystępowali jako faworyci, kompletnie przespali pierwszą połowę. Do przerwy mecz kontrolowali goście- na co wskazywała tablica wyników- 2:0 dla Piasta Chociwel. W przerwie zagrzmiało w szatni drużyny gospodarzy- co przyniosło konkretne efekty w postaci lepszej gry i co raz to większej kontroli nad spotkaniem. Po nieco ponad godzinie gry Iskierka strzeliła gola kontaktowego i przez długi czas biła głową w mur. Kiedy wydawało się, że goście wywiozą wymęczone zwycięstwo- ku wielkiej radości zebranych sympatyków piłki kopanej, Iskierka strzeliła gola dającego jej remis.
Na tym nie skończyło się rozwiązywanie worka z bramkami. Minutę później Iskierka dobiła rywali trzecią bramką i zapewniła sobie trzy punkty. Cóż to był za mecz! Szumnie zapowiadane 'pożegnanie z Topolową' (ostatni mecz tej rundy Iskierka gra na wyjeździe) zakończyło się tak, jakby sobie to wymarzyli wszyscy kibice! Pytanie tylko co to padły za słowa w szatni, że piłkarze Iskierki byli w drugiej połowie zupełnie innym zespołem- grali niczym niesieni wiatrem!

relacjďż˝ dodaďż˝: luke93