Morze traci kolejne punkty
W rozegranym dzisiaj meczu Morze Bałtyk uległo Cuprum Lubin 0:3(33:35; 21:25; 18:25).

Na początku pierwszego seta znacznie lepiej prezentowali się gospodarze. Po kilku dobrych blokach i atakach było już nawet 11:3. Wszystkim wydawało się, że Morze odniesie łatwe zwycięstwo w tym secie. Niestety okazało się to bardzo zgubne. Zbyt duże rozprężenie i brak koncentracji były przyczyną wielu błędów, które doprowadziły do utraty całej przewagi. Przy stanie 15:14 na boisku pojawił się Michał Gogol za Tomasza Cichosza. Im bliżej końca tym gra stawała się coraz bardziej wyrównana. Po dramatycznej końcówce Morze przegrało 33:35.

Był to kluczowy moment dla losów całego spotkania. Szczecińscy siatkarze nie zdołali się już podnieść po tej bolesnej porażce i ulegli w całym meczu.

Morze Bałtyk: Sylla, Jakowczyk, Paśnik, Kordaś, Cichosz T., Cichosz Ł, Judek (libero), Gogol.

relacjďż˝ dodaďż˝: Voltair