Wygrana Medyków
Pierwsze 2 sety to spokojna i ułożona gra medyków. Od początku seta prowadzili 3 pkt i ostatecznie tez się tak skończyło. Drugi set lekko zachwiany i AM-ka wyprowadziła sobie kilka pkt przewagi. Niestety w końcówce sporo nerwowości i oddali seta. 3 i 4 set to rozbudzenie gospodarzy. Kilka niezłych akcji i śpiący PAM. Należy jednak wsiąść pod uwagę, że trener przygotowując zespół do Akademickich Mistrzostw Polski wprowadza powoli nowych chłopaków, a co nie pozostaje bez znaczenia na boisku. 5 set to w końcu emocje. Bardzo zacięta gra choć początek należał do gospodarzy. Nasz libero choć cały mecz niezły tutaj zakończył gre. Po prowadzeniu 4:1 PAM się wziął do gry. Po odrobieniu strat i ostrej walce na siatce zrobiło się 8:7 dla gości. Dalej idąć pkt za pkt do 11 i tutaj straszne rzeczy zaczęły się dziać u gospodarzy. Fatalne i niewymuszone błędy (również w mym mniemaniu sędziowskie) powodują stratę 2 pkt. Następnie fatalne kiwnięcie w przeciwną ścianę kończą naprawdę emocjonujący 5 set na korzyść gości, którzy mimo braku naszego koronnego środkowego Mariusza, który wcześniej skręcił kosteczkę i do końca roku na pewno nie zagra odnoszą naprawdę cenne zwycięstwo.

relacjďż˝ dodaďż˝: grzenio000