Z Vinetą na remis
autor: P. SmalkowskaJuniorzy starsi Pogoni Szczecin zremisowali w spotkaniu kontrolnym z Vinetą Wolin 1:1. Bramkę dla szczecinian zdobył Mateusz Bochnak.

Pierwsze minuty sobotniego pojedynku to gra w środkowej strefie boiska. W 29 i 35 minucie golkipera z Wolina próbował pokonać Bochnak. Najpierw futbolówkę obronił bramkarz Vinety, a następna akcja przyniosła prowadzenie Portowców. Kilka minut później powinno być 2:0, ale strzał Waleńskiego nieznacznie minął bramkę rywali.
Tuż przed gwizdkiem na przerwę piłkarze Vinety doprowadzili do remisu. Przyjezdni doprowadzili do remisu po trafieniu testowanego przez nich zawodnika.

Tuż po przerwie w zespole Portowców nastąpiło osiem zmian. Najbardziej w ofensywie udzielał się Maćkowski. Kilkakrotnie uderzał on z dystansu na bramkę gości. Gola próbował zdobyć Macuk, ale golkiper wolinian wybronił jego strzał z 30. metrów. Piłkarze Vinety starali się atakować skrzydłami. W drugiej połowie jednak, żaden z zespołów nie zdobył bramki.

1:0 - Mateusz Bochnak - 35'
1:1 - zawodnik testowany - 45'

juniorzy starsi Pogoni Szczecin (I POŁOWA): Patryk Brzozowski - Kacper Michalski, Sebastian Nagel, Szymon Jopek, Marcel Stefaniak - Gracjan Kuśmierek, Stanisław Wawrzynowicz, Błażej Starzycki, Mateusz Bochnak, Szymon Waleński - Aron Stasiak.

juniorzy starsi Pogoni Szczecin
(II POŁOWA): Mikołaj Brylewski - Fabian Pach (83' Stanisław Wawrzynowicz), Sebastian Nagel, Szymon Jopek (70' Szymon Waleński), Marcel Stefaniak (70' Kacper Michalski) - Bartosz Boniecki, Michał Macuk, Michał Graczyk, Rafał Maćkowski, Jakub Paprzycki - Mateusz Bartolewski.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pogonszczecin.pl