Wygrana Morzycka
W bardzo upalnej atmosferze w sobotę 27 maja na boisku z Moryniu miejscowe Morzycko podejmowało Stal Szczecin. Pierwsza połowa to przewaga Morzycka, jednak przy dobrze grającej obronie Stali nie udało się w początkowej części meczu zdobyć prowadzenia. Udało się dopiero tuż przed przerwą kiedy strzałem głową, przytomnie, pokonał bramkarza Stali - Maciej Ropiejko kapitan Morzycka. Po zmianie stron Morzycko zaczęło dochodzić do coraz większej ilości sytuacji strzeleckich.
Ponownie Ropiejko zdobywa gola dla Morzycka w 47 minucie. Nieco później doszło do przewinienia, za które sędzia chyba spotkania nieco pochopnie ukarał Macieja Ropiejkę czerwoną kartke. Niegroźna sytuacja i faul naszego napastnika kwalifikował się na żółty kartonik, sędzia zdecydował inaczej wykluczając Macieja Ropiejkę z udziału w tym spotkaniu. Morzycko nie podłamało się, a wręcz przeciwnie, bowiem grając w osłabieniu zdobywa trzecią bramkę, której autorem był Szymon Trubicki w 57 minucie. W końcówce Stal próbowała kontratakować, ale podopieczni Radosława Bilińskiego nie zdobyli już w tym meczu ani punktu, ani bramki. W drużynie stali całe spotkanie rozegrał Marcel Wójtowicz, wcześniej zawodnik moryńskiego klubu, a obecnie reprezentant Stali Szczecin.

Nie lada niespodziankę dla Morzycka, sprawiła drużyna Odry Chojna wygrywając u siebie z Regą Trzebiatów 3:2. Dzięki temu Morzycko przeskoczyło Regę w tabeli i awansowało na fotel lidera na trzy kolejki przed końcem sezonu.

Kolejny mecz - HIT Sezonu odbędzie się w Trzebiatowie z Regą początek spotkania 04.06.2017 o godzinie 17.00! Wygrana w tym spotkaniu niemal przypieczętuje historyczny awans Morzycka do 4 ligi!

relacjďż˝ dodaďż˝: kazik