Lider nadal bez porażki
Mecz pomiędzy Pocztą a Wiko-Impex nie wzbudzał zbyt wielkich emocji, bo przecież lider podejmował słabo spisującą się drużynę, która co prawda ma na swoim koncie 5 zwycięstw, ale z zespołami z dolnych rejonów tabeli. Tak więc wszyscy spodziewali się kolejnych trzech punktów Poczty – i tak właśnie się stało. Co prawda Wiko troszkę postraszyło wygrywając pierwszego seta do 19, ale to było jedyne na co było stać gości w tym meczu. Pocztowcy poirytowani przegraniem seta, w drugim rozgromili już przeciwników - uwaga – aż do 5. Wiko nie mogło poradzić sobie z przyjęciem zagrywki, a jak już ten element im wyszedł to na drodze do zdobycia punktu stał szczelny blok. Kolejne dwa sety już bardziej wyrównane, jednak siła ognia gości była zbyt mała na równo i pewnie grających gospodarzy. Poczta wygrała kolejno do 21 i 16, a cały mecz 3:1.