OPP Powiat Kołobrzeg 3:1 Stocznia Darłowo
Dnia 20 Października o godzinie 12:30 odbył się mecz 2 kolejki III ligi w Kołobrzegu.

Zespół z Kołobrzegu wyszedł skoncentrowany i już w pierwszym secie objął dość szybko i łatwo prowadzenie kilku punktowe. To jednak trochę zdekoncentrowało młodych zawodników i Stocznia zaczęła odrabiać punkty jednak zespół z Kołobrzegu szybko się obudził i już do końca seta prowadził. Dało to wynik 25:20 dla OPP więc 1:0 dla Kołobrzeżan.

W drugim secie Stocznia zagrała mocniej zagrywką. Trudności z przyjęciem gospodarzy oraz mądrzejsza gra przyjezdnych zaowocowała wynikiem 22:25. Więc w setach mamy już 1:1 i zapowiadało się na długi i zacięty mecz. Jednak już w 3 secie Kołobrzeżanie postanowili nie oddać zwycięstwa. Marcin Dopart bardzo dobrze rozrzucał blok gości co było wynikiem w miarę dobrego przyjęcia kołobrzeskich przyjmujących. Ten set zakończył się wynikiem 25:17. W czwartym secie Kołobrzeżanie już nie dali grać zespołowi Stoczni Darłowo. Pod koniec seta trener przyjezdnych zaczął po kolei wpuszczać młodszy skład (czyt. juniorów) co poprawiło grę Stoczni. Było już jednak za późno i set skończył się wynikiem 25:20, a mecz wynikiem 3:1 dla zespołu z Kołobrzegu. Mecz stał na średnim poziomie głównie przez błędy zespołu z Kołobrzegu oraz brak formy zespołu z Darłowa.

Skład OPP Powiat Kołobrzeg: Mariusz Rzeszotek (kapitan), Przemysław Buława, Marcin Dopart, Jarosław Pankiewicz, Marek Majzner, Dawid Proskurnicki, Mariusz Marchewka (libero), Wojciech Wojtkiewicz, Jakub Sochacki, Bartosz Owczarz, Robert Szpak, Paweł Wijas. Trener: Waldemar Pankiewicz.

relacjďż˝ dodaďż˝: hugo02