Remis w Polanowie
W sobotnie popołudnie odbyła się 5. kolejka IV Ligi Zachodniopomorskiej,w której jednym z hitów kolejki było starcie beniaminka rozgrywek Gryfa Polanów z drużyną dotychczasowego lidera Hutnika Szczecin.

Kilka akcji przyjezdnych i w 9 min. po błędzie piłka ląduje w bramce Witkowskiego,strzelcem Włodarczyk,trzeba podkreślić że ten zawodnik jest dotychczasowym liderem strzelców. Gryf zmobilizowany chęcią odrabiania strat nie spuścił głowy i jak to słynie z szybkich kontr, po jednej z akcji gości, szybką kontrą przesunął się na połowę przyjezdnych i w 25 min. meczu strzałem z 16m popisuję się Konrad Romańczyk. Nie trzeba było długo czekać na kolejna groźną kontrę miejscowych,już minutę później Krystian Mural zaskakuje bramkarza i piłka wpada koło słupka, wynik 2:1 Gryf.
Hutnik trochę oszołomiony tak szybką strata dwóch goli chciał odrabiać straty, ale liczyło się to z najlepszą broni Gryfa kontrą. Których w pierwszej połowie było jeszcze kilka,lecz nie były na tyle skuteczne, by zakończyły się zdobyczą bramkową. Hutnik w pierwszej połowie miał jeszcze szansę na remis, kończyły się albo dobrą interwencją bramkarza lub świetnie dysponowanemu w obronie Hajmanowi,który prostopadłe piłki przyjezdnych można rzec gasił. Wynik do przerwy 2:1. Druga połowa nie zaczęła się dobrze,podobnie jak w pierwszej szybka strata bramki. Piękne dośrodkowanie na głowę Włodarczyka i ten posyła piłkę w długi róg bramki,mamy remis. Hutnik naciskał, chciał wywieźć z Polanowa zdobycz punktową .Gryf tez nie poprzestawał myśleć tu o remisie i walczył o 3 cenne oczka, około 65min strzał Romańczyka, dobrze dysponowany bramkarz gości z linii bramkowej wybija. Kilka akcji Hutnika ale w bramce Witkowski popisuje się zwinnością.Mamy 80 min meczu i Konrad Romańczyk wychodzi za obrońcę, ten zmuszony jest faulować, rzut karny dla Gryfa,podchodzi Romańczyk. Niestety rzut karny kończy się źle, mocne uderzenie w spojenie bramki, dalej remis. Końcówka to trochę zamieszania z kilkoma akcjami z obydwu stron. Mecz kończy się remisem 2:2, choć lekki niedosyt w Polanowie.

2:2 Łukasz Włodarczyk 51'
Gryf Polanów: Maksymilian Witkowski, Rafał Załoga, Szymon Chać, Paweł Pawłowski (68' Dzierzyński Mateusz), Mateusz Czaja, Kamil Popowicz, Mateusz Hajman, Konrad Romańczyk, Krystian Mural (87' Justka Jakub), Adrian Telus, Paweł Wilusz (57' Artur Fryś).

żółte kartki: Paweł Pawłowski, Artur Fryś (Gryf Polanów), Radosław Marcyniuk, Witold Klym, Wojciech Horba (Hutnik Szczecin) sędzia: Kowalski P Jankowski M Kraska K