Pierwsze punkty beniaminka BLStream
9 października o godzinie 19:00 na hali przy ulicy B. Śmiałego odbył się mecz dwóch debiutujących w tym roku drużyn. Lepszy okazał się BLStream, który przez cały mecz z wyjątkiem początku trzeciego seta utrzymywał niewielką przewagę. Przewaga ta wystarczyła na wygranie całego spotkania 3:0 a tym samym, zdobyciu pierwszych punktów. Na pochwałę zasługuje sędzia, który sprawiedliwie przyznawał punkty.

Na pierwszego seta obie drużyny wyszło nieco spięte. Gra była bardzo asekuracyjna. Nie był to może zbyt widowiskowy pojedynek lecz zakończył się dość pewnym zwycięstwem BLStreamu 25:20
Drugi set rozpoczął się od małej ucieczki BLStremu po serii udanych zagrywek Andrzeja Kublickiego. Po "ucieczce" nastąpił mały zastój w szeregach BLStreamu. Vincent odrobił straty. Na szczęście dla zawodników w zielono - białych strojach dalsza gra toczyła się pod ich dyktando i wygrali seta 25:16.
W trzecim secie gra toczyła się prawie że punkt za punkt. Vincent dobrze asekurował jednak mieli problemy z przebiciem się przez blok BLStreamu.

Było kilka zabawnych wymian, kiedy to prawie że przypadkiem piłka odbijała się od nogi zawodnika. Najdłuższą wymianę w całym meczu, kiedy to właśnie przez taki przypadek piłka utrzymała się w powietrzu w świetnym stylu zakończył rozgrywający BLStreamu Andrzej Orchel kiwając w 7 metr.
Przeciwnikom składamy podziękowania za miłą atmosferę na meczu. Życzymy sobie i drużynie przeciwnej kolejnych sukcesów.

relacjďż˝ dodaďż˝: Dabek