ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 15.07.2020 20:24
Niepełnosprawni Niewykluczeni
W marcu tego roku, bardzo głośnym wydarzeniem, było otrzymanie grantu w programie „Bosman dla regionu” w wysokości 50 000,00 PLN, na realizację projektu pod nazwą „Niepełnosprawni Niewykluczeni”.

Efektem tego wydarzenia planowany jest zakup busa, spełniającego wymagania przewozu osób niepełnosprawnych, który będzie służył kibicom w drodze na mecze drużyny w Szczecinie i kraju. Z przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym została podpisana umowa na zakup busa do realizacji wymienionych celów. Projekt realizowany jest przy współpracy SKPS Portowcy, Kibice Razem Pogoń Szczecin, Pogoni Szczecin S.A. oraz partnera klubu Toyota Kozłowski .
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 13.07.2020 20:42
Finał Pucharu Polski ZZPN
W wyniku losowania ustalono gospodarza Finału Pucharu Polski ZZPN. Mecz pomiędzy KKPN Bałtyk Koszalin - Klub Sportowy Świt Skolwin - Szczecin odbędzie się na stadionie Bałtyku w Koszalinie.

W porozumieniu z klubami ustalono termin na sobotę, 18 lipca 2020r. (sobota) godz. 17:00.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 10.07.2020 07:08
Półfinał Pucharu Polski ZZPN
W sobotę 11 lipca 2020 r. o godzinie 17:00 rozegrane zostaną mecze półfinałowe Pucharu Polski ZZPN.

W półfinale zmierzą się ze sobą:
1.Sokół Karlino- Świt Szczecin
2.SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin

Finał Pucharu Polski planowany jest na 22 lipca br.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki pszczolek - 30.06.2020 11:09
Rodzice bawili się razem z dziećmi
autor: PszczółekW piątek 26 czerwca oraz w sobotę 27 czerwca w Kamieniu Pomorskim odbyły się dwie części Piłkarskiego Turnieju Pokoleń czyli wydarzenia sportowego, które w formie pikniku, gier i zabaw propagowało wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki skryba1213 - 30.06.2020 06:34
Zasłużeni dla Polonii
autor: Stanisław RazmusW sobotę 27 czerwca 2020 roku na Stadionie Miejskim w Płotach zebraliśmy się już po raz dziewiętnasty, aby uczcić pamięć śp. Tadeusza Kowalczyka i po raz piąty śp. Stefana Medyńskiego. Przed turniejem przedstawiciele oldbojów na Cmentarzach w Płotach i Trzebiatowie złożyli wieńce i kwiaty na grobie Pana Tadeusza i Stefana . Obaj byli wielkimi pasjonatami futbolu.

Przez wiele lat działali społecznie w świecie piłkarskim naszej małej miejscowości, zachęcając zarówno starszych jak i tych młodszych do gry w piłkę. Funkcjonowali w futbolu w innych rolach, bo Pan Stefan był klubowym działaczem, członkiem zarządu i jednym z założycieli drużyny oldbojów, a z kolei Pan Tadeusz to trener i zawodnik Polonii oraz Dyrektor SP Nr. 1 w Płotach.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki skryba1213 - 25.06.2020 07:00
Przed nami VI Runda Pucharu Polski ZZPN
W sobotę 27 czerwca 2020 r. o godzinie 17:00 rozegrane zostaną mecze VI Rundy Pucharu Polski ZZPN.

Pary VI rundy:
1. Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin
2. Odra Chojna - Chemik Police
3. Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin
4. SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin
5. Korona Człopa - Sokół Karlino
6. Pomorzanin Sławoborze - Kotwica Kołobrzeg
7. Wieża Postomino - Rasel Dygowo
8. Sława Sławno - Bałtyk Koszalin

Pary VI rundy Pucharu ZZPN - Szczecin
Pary VI rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 23.06.2020 11:36
Piłkarski Turniej Pokoleń
Pomorski zaprasza na Piłkarski Turniej Pokoleń, czyli wydarzenie sportowe, które w formie pikniku, gier i zabaw ma propagować wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Wydarzenie to ma charakter dnia otwartego, w którym dzieci, rodzice mogą się zapoznać z działalnością Akademii, co mamy nadzieję przekona ich do uprawiania sportu przez ich pociechy nie tylko od święta. Planujemy rozegranie turnieju drużyn mieszanych, w którym rodzice zagrają razem z dziećmi oraz inne konkursy w tym popularnego „turbokozaka”.
Wszyscy ciągle pamiętamy o zagrożeniu wynikającym z epidemią COVID-19. Dlatego przede wszystkim dla bezpieczeństwa dzieci zdecydowaliśmy się podzielić wydarzenie na dwie części:

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki skryba1213 - 05.06.2020 21:48
Wyniki konkursu z okazji Dnia Dziecka
autor: Kibice Razem Pogoni Szczecin W końcu po trudach i znojach udało Nam się wybrać najlepsze 3 miejsca w konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka! Szczerze mówiąc, nie było to proste zadanie, ponieważ każdy z Was wykazał się wyjątkową kreatywnością i pomysłowością!

Jednak jak to w konkursach, podium ma tylko 3⃣ miejsca. 🥇🥈🥉
I tak podzieliliśmy naszych zwycięzców między 2⃣ kategorie:

Pierwsza z nich plastyczna, kształtuje się następująco:
Miejsce I : Martyna
Miejsce II : Rodzeństwo: Karolina i Szymon z Łobza
Miejsce III: Michał lat 11
        starsze newsy   
 

Stowarzyszenie Klub Sportowy Wybrzeże Biesiekierz

dane uzupełnić pomogli: lukasgoll, lalas, leoben1, kaziu1115, marcin1333, lalas, darQ, cygan, maly1982, Cyrkiel, espana69, Cyrkiel, darQ2, darQ2, espana69, arsik38, Migelo14, darQ2, Dzony, Michael1009, espana69, Cyrkiel1952, darQ2, espana69, Cyrkiel1952, espana69, espana69, FunClubWybrzeze, espana69, Cyrkiel1952, espana69, espana69, Cyrkiel1952, Cyrkiel1952, marcin1977, toyka - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2020/2021
1.  Astra Ustronie Morskie 0 pkt 0 / 0
2.  Sława Sławno 0 pkt 0 / 0
3.  Victoria Sianów 0 pkt 0 / 0
4.  Płomień Myślino 0 pkt 0 / 0
5.  Gryf Polanów 0 pkt 0 / 0
6.  Głaz Tychowo 0 pkt 0 / 0
7.  Wiekowianka Wiekowo 0 pkt 0 / 0
8.  Błękitni Stary Jarosław 0 pkt 0 / 0
9.  Zefir Wyszewo 0 pkt 0 / 0
10.  Saturn Mielno 0 pkt 0 / 0
11.  Wybrzeże Biesiekierz 0 pkt 0 / 0
12.  Iskra Białogard 0 pkt 0 / 0
13.  Pomorzanin Sławoborze 0 pkt 0 / 0
14.  Radew Białogórzyno 0 pkt 0 / 0
15.  Strong Zielenica 0 pkt 0 / 0
16.  Iskra Kłanino 0 pkt 0 / 0
17.  Vimobilia Będzino 0 pkt 0 / 0
18.  LZS Kowalewice 0 pkt 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Husaria Tymień - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 1
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 2 : 4
Wicher Mierzym - Wybrzeże Biesiekierz 4 : 3
Wybrzeże Biesiekierz - Sparta Sycewice 2 : 3
Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik Manowo 1 : 2
Wybrzeże Biesiekierz - Sokół Karlino 1 : 0
Wybrzeże Biesiekierz - Rasel Dygowo 0 : 5
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 0 : 1
Wiekowianka Wiekowo - Wybrzeże Biesiekierz 1 : 2
Wybrzeże Biesiekierz - Pomorzanin Nowogard 3 : 3
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 6 : 0
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 : 1
Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Redłovia Redło - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 0
Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz 01 sie
Wybrzeże Biesiekierz - Głaz Tychowo 08 sie
Płomień Myślino - Wybrzeże Biesiekierz 15 sie
Wybrzeże Biesiekierz - Strong Zielenica 22 sie
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 29 sie
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 05 wrz
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 12 wrz
Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice 19 wrz
Sława Sławno - Wybrzeże Biesiekierz 26 wrz
Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Biesiekierz 03 paź˝
Wybrzeże Biesiekierz - Vimobilia Będzino 10 paź˝
Saturn Mielno - Wybrzeże Biesiekierz 17 paź˝
Wybrzeże Biesiekierz - Zefir Wyszewo 24 paź˝
Gryf Polanów - Wybrzeże Biesiekierz 31 paź˝
Wybrzeże Biesiekierz - Victoria Sianów 07 lis
Iskra Białogard - Wybrzeże Biesiekierz 14 lis
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Kłanino 21 lis
 
top komentarze
newsy:
7 » Luis Mata nowym zawodni »
3 » Nowa formuła rozgrywek  »
2 » Falborska w Kotwicy
2 » Sarmata wygrywa w spari »
2 » Ruchy transferowe Stali »
1 » Półfinał Pucharu Polski »
1 » Szmit trenerem Chemika
1 » Pekao Szczecin Open prz »
1 » LZS Orkan Dalewo szuka  »
1 » W Gościnie oldboje zako »
mecze:
9 » Orzeł Bierzwnik-Korona  »
8 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
8 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
6 » Polonia Płoty-Lech Czap »
6 » Biali Sądów-Ina Golenió »
5 » Błękitni Stargard-Stal  »
4 » Mechanik Bobolice-MKP S »
4 » Orzeł Grzędzice-Zorza D »
4 » Wieża Postomino-GKS Leś »
4 » Legionovia Legionowo-Bł »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
fansportu
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2849
• imprez: 122109
• newsów: 73477
• użytkowników: 74495
• komentarzy: 1095162
• zdjęć: 794740
• relacji: 38583
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies