piłka nożna / IV liga Trener36 - 22.10.2019 20:21
Od 12 kolejki trenerem zespołu seniorów Sparty został Józef Andrzejewski.

Józef Andrzejewski pochodzi z Płot. Obecnie jest nauczycielem w Szkole Podstawowej w Płotach. W poprzednich latach prowadził zespoły Pomorzanina Nowogard, Polonii Płoty czy Wichra Brojce.
piłka nożna / IV liga czerwin - 20.10.2019 10:15
Sparta zatrzymała Hutnika!
autor: czerwinPiłkarze Hutnika Szczecin niespodziewanie ulegli na własnym boisku drużynie Sparty Węgorzyno i tym samym zakończyli swoją passę dziesięciu meczów bez porażki!

Pomarańczowo - czarni byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, gdyż przez ostatnie spotkania przechodzili jak burza, a goście mieli problemy z regularnym zdobywaniem punktów. Pierwsza połowa nie wskazywała, by gospodarzom miała przytrafić się krzywda, choć goście udowodnili, że nie przyjechali czekać na najniższy wymiar kary. Co prawda piłkarze Sparty nie stworzyli sobie żadnej stuprocentowej okazji, ale odważnie atakowali i kilka razy zagościli pod bramką Damiana Wiśniewskiego. Ponownie problemy ze skutecznością mieli natomiast podopieczni Krzysztofa Kubackiego.
piłka nożna / IV liga czerwin - 13.10.2019 15:05
Orzeł zdominowany w Szczecinie!
W meczu XI kolejki IV ligi piłkarze Hutnika Szczecin, przed własną publicznością, mierzyli się z Orłem Wałcz.
Oba zespoły nie są już drużynami z poprzedniego sezonu, które walczyły ze sobą o utrzymanie. To jednak Hutnik był zdecydowanym faworytem tego meczu i zupełnie zdominował przeciwnika z Wałcza. Mimo przewagi w posiadaniu piłki, gospodarze długimi fragmentami nie byli wstanie stworzyć sobie dogodnej sytuacji bramkowej. Zdecydowanie łatwiej grało by im się, gdyby na samym początku meczu Łukasz Aleksandrowicz wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Kubie Żelazowskim. Edwin Odolczyk wyczuł jednak intencje strzelca i skutecznie interweniował. P
piłka nożna / IV liga dwp - 12.10.2019 20:25
Remisowy mecz na poziomie B-klasy
autor: dwpRemis 1:1 ze LKS Sparta Węgorzyno na wyjeździe, biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki szczecińskiego klubu w IV lidze należałoby traktować jako dobry wynik.

Jednak jeżeli spojrzeć na tabelę ligową okazuje się, że ten remis jest niekorzystny zarówno dla Iskierki jak i dla Sparty. Obie drużyny od dłuższego czasu okupują dolne rejony tabeli. Obie zgromadziły przed tym meczem po 7 punktów i potrzebowały trzech punktów 'jak powietrza'. Mecz zaczął się dla Iskierki najgorzej z możliwych. W 13 minucie czerwoną kartkę zobaczył Maciej Bobrowski. Za co? Sędzia Daniel Kwiecień nie potrafił kapitanowi tego wytłumaczyć. Akcja toczyła się w bocznej strefie boiska, obaj zawodnicy w siebie wpadli, natomiast Kwiecień widział to inaczej.
piłka nożna / IV liga jancis - 10.10.2019 11:45
Strzelcy IV ligi
Strzelcy IV ligi:
14 - Wiktor Sawicki (Darłovia Darłowo), Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin),
13 - Damian Staniszewski (Flota Świnoujście),
11 - Michał Jarząbek (Ina Goleniów),
8 - Mateusz Górny (MKP Szczecinek), Paweł Iskra (Flota Świnoujście), Michał Magnuski (Kluczevia Stargard),

piłka nożna / IV liga dwp - 05.10.2019 21:35
Hutnik lepszy w derbach
autor: dwpHutnik Szczecin pewnie wygrywa Derby Szczecin z Iskierką Szczecin 5:1, spychając tym samym Iskierkę w dół tabeli.

Od początku mecz toczył się z delikatną przewagą zespołu ze Stołczyna. Iskierka oddając inicjatywę skupiła się na kontratakach. Dla zespołu z Prawobrzeża wszystko układało się dobrze do 16 metra przed polem karnym gości. Jednak brakowało wykończenia i skuteczności. Nie zabrakło tego natomiast Hutnikowi. W 31 minucie gola na 0:1 zdobył Radosław Marcyniuk. Bramka padła po błędzie bramkarza Iskierki. Na 0:2 podwyższył bramką samobójczą Konrad Krzysztanowicz. W pierwszej połowie meczu Iskierka była w stanie jedną bramką. Gola w 45 minucie z rzutu karnego zdobył Szymon Górski. W drugiej części meczu Iskierka rzuciła się do ataku. Groźnie na bramkę strzelał Michał Bąba, Steve Endene czy Szymon Górski.

Stowarzyszenie Ludowy Klub Sportowy Vineta Wolin

dane uzupełnić pomogli: dunga8, stuff, zwiadowca21, kopacz9, siusiak, kamil1988, vinetadyrektor, Wolin, vinetadyrektor, lukaszok12, Drwalek, Drwalek, vinetadyrektor, Gunner08, Drwalek, mlody16354, Wolin, poldekk, 78viking, 78viking, 78viking, 78viking, VW19, tasia, 78viking, Lukas1986 - dziękujemy