piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.12.2022 10:46
Udany turniej gwiazdkowy w Sianowie
W Sianowie rozegrany został VII Ogólnopolski Gwiazdkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Wydarzenie sportowe, którego współorganizatorem było Województwo Zachodniopomorskie i współfinansowała Gmina Sianów bardzo dobrze zorganizowali działacze UKS Victoria SP2 Sianów. W zawodach wzięło udział 16 zespołów w 2 kategoriach wiekowych: 2007-2009 i 2010 i młodsze. W obu kategoriach zespoły podzielono na 2 grupy i rywalizowano każdy z każdym.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 06.12.2022 10:06
Dobry występ sianowianek w Pucharze Polski
W pięknej hali sportowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Płotach rozegrany został finał wojewódzki Pucharu Polski Kobiet w Futsalu . Bardzo dobry występ zanotowały młode piłkarkiVictorii SP 2 Sianów. W pierwszym bardzo emocjonującym meczu sianowianki przegrywały już 0:2,a mimo to po dwóch bramkach Poli Pasik zremisowały 2:2 jak się później okazało ze zwyciężczyniami turnieju zespołem UKS Energetyka Junior Gryfino. Sianowianki mogły to spotkanie wygrać, ale zabrakło precyzji w wykończeniu akcji.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 02.12.2022 14:52
Wojewódzki Finał Pucharu Polski już w sobotę
W sobotę (3 grudnia), w Płotach rozegrany zostanie Wojewódzki Finał Pucharu Polski Kobiet w Futsalu. W turnieju wystartują trzy zespoły: obrońca tytułu LFA Szczecin, UKS Junior Gryfino i Victoria SP2 Sianów. Wygrana da możliwość reprezentowania województwa na szczeblu centralnym. Początek turnieju o 14:00.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.11.2022 15:39
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 10.11.2022 13:19
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 08.11.2022 14:32
Cenny punkt sianowianek
W ostatnim meczu rundy jesiennej sezonu 2022/2023 grające w III lidze kobiet cenny punkt zdobyły piłkarki Victorii SP 2 Sianów. Sianowianki po wyrównanym meczu zremisowały 1:1 , a bramki uzyskały w pierwszej połowie Klaudia Majerczak dla Victorii SP2 i w drugiej połowie dla Górniczej Oliwia Kamińska. Początek meczu to lekka przewaga zespołu z Konina a z czasem wyrównał się a nawet sianowianki uzyskały przewagę. W pierwszej połowie stworzyły trzy bardzo dobre okazje ale ich niestety nie wykorzystały. Bramkę strzeliła Klaudia Majerczak (45+3), która wykorzystała złe wybicie bramkarki z Konina.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 04.11.2022 15:46
O punkty u mistrzyń Polski
autor: www.facebook.com/PogonSzczecin.kTrudne zadanie przed piłkarkami. W sobotę na wyjeździe zmierzą się z TME SMS Łódź, mistrzyniami kraju oraz aktualnymi liderkami Ekstraligi kobiet. Spotkanie rozpocznie się o g. 10 na stadionie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Milionowej.

Ostatnio nasze piłkarki mierzyły się z zespołami z dolnej części tabeli Ekstraligi. W ciągu ostatniego miesiąca grały ze Sportisem KPK Bydgoszcz (5:0), HydroTruckiem Radom (0:3 w lidze i 2:1 w Pucharze Polski) czy ostatnio podejmowały Pogoń Tczew (4:0). Teraz żeńska drużyna Pogoni skonfrontuje się z rywalem zupełnie innej klasy. W 10. kolejce granatowo-bordowe zagrają z mistrzyniami Polski, które jeszcze do ostatniego weekendu były niepokonane.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 04.11.2022 10:42
Sukces mlodziczek UKS Victoria SP 2 Sianów
autor: victoria sp 2 sianówW sobotę 29 października na stadionie miejskim w Sianowie odbyły się dwa turnieje Mistrzostw Polski Młodziczek U-13, w których wzięły udział gospodynie UKS Victoria SP2 Sianów, LFA Szczecin oraz Pogoń Szczecin. Zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym, czas gry 2x15 minut. W pierwszym turnieju młode piłkarki z Sianowa wygrały kolejno najpierw z LFA Szczecin 6:0. Bramki: Martyna Ryncewicz 5, Hanna Grochowska 1 a następnie z Pogonią Szczecin 1:0,bramka Martyna Ryncewicz. Dwa wygrane mecze dały sianowiankom pierwsze miejsce po I turnieju. W drugim turnieju pilkarki Victorii SP 2 również nie dały szans swoim przeciwniczkom ze Szczecina i zwyciężyły najpierw LFA Szczecin 3:2 po trzech bramkach Martyny Ryncewicz a następnie rozprawiły się 3:0 z Pogonią Szczecin.