ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa skryba1213 - 10.12.2019 08:42
V Runda Pucharu Polski ZZPN
W poniedziałek w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par V rundy Pucharu Polski ZZPN. Spotkania odbędą się 29 lutego lub 7 marca 2020 r. o godz. 14:00.

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa ahmed997 - 09.12.2019 09:56
Sparingpartner poszukiwany
Drużyna seniorów Unii Dolice poszukuje sparingpartnera, który dysponuje boiskiem z sztuczną nawierzchnią w zimowym okresie przygotowawczym.
Wolne terminy to: 8.02, 15.02, 22.02.
Chętne drużyny proszone są o kontakt do kierownika zespołu Dawida Piechockiego pod numerem telefonu 726-854-885.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa hudini - 05.12.2019 11:49
Klasyfikacja kartkowiczów
autor: K.GrzeszkowiakKlasyfikacja kartkowiczów Klasy Okręgowej Gr. 2 Szczecin.

8 kartek (6żółtych + 2czerwone) - Orłowski P. (Unia D.)
8 (7+1) - Dębicki A. (Morzycko M.)
8 (7+1) - Michalski A. (Drawa D.)
8 (8+0) - Szymanowski J. (Gavia Ch.)
7 (5+2) - Adamczak T. (Energetyk G.)
7 (6+1) - Kwapis J. (Osadnik M.)
7 (6+1) - Paszkiewicz P. (Drawa D.)
6 (4+2) - Kołasiewicz R. (Iskra B.)
6 (5+1) - Malinowski K. (Sokół P.)
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa Iskra - 02.12.2019 15:19
Wychowankowie wyeliminowali Vinetę
Ciekawe widowisko mogliśmy oglądać w Golczewie, kiedy to miejscowa 'Iskra' w ostatni weekend podejmowała w IV rundzie Pucharu Polski rywala zza miedzy 'Vinetę' Wolin. Oba zespoły przystąpiły bez kilku piłkarzy, w drużynie gospodarzy zabrakło mi.in. Geperta, Ławy, Piotrowskiego M, zaś goście przyjechali bez Nagórskiego oraz Wiśniewskiego R.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa KSRossa - 29.11.2019 18:17
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr. 2 po rundzie jesiennej
autor: http://ekstraklasa.org/
Przedstawiamy klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej (gr. 2) po rundzie jesiennej.

1. Sebastian Inczewski (Biali Sądów) - 27
2. Tomasz Kozioł (Stal Lipiany) - 19
3. Marcin Łapiński (Energetyk Gryfino) - 10
4. Grzegorz Kaniecki (Energetyk Gryfino) - 9
4. Adam Paszkiewicz (Osadnik Myślibórz) - 9
6. Mateusz Głos (Morzycko Moryń) - 8
6. Maciej Kubiak (Kłos Pełczyce) - 8
8. Kacper Banaszak (Drawa Drawno) - 7
8. Grzegorz Gicewicz (Biali Sądów) - 7
8. Kamil Juszczak (Piast Karsko) - 7
8. Damian Kuśnierczak (Dąb Dębno) - 7
8. Artur Łukasiewicz (Osadnik Myślibórz) - 7
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa KSRossa - 29.11.2019 17:09
Klasyfikacja strzelców Klasy Okręgowej gr. 1 po rundzie jesiennej
autor: K.Grzeszkowiak
Przedstawiamy klasyfikację strzelców Klasy Okręgowej (gr. 1) po rundzie jesiennej.

1. Maciej Ignasiak (Jeziorak Szczecin) - 11
2. Rafał Listkiewicz (Orzeł Łoźnica) - 9
2. Mariusz Stachowiak (Polonia Płoty) - 9

4. Jacek Chodorowski (Jeziorak Szczecin) - 8
4. Dawid Kapczyński (Jeziorak Szczecin) - 8
6. Yaroslav Olenyuk (Iskra Golczewo) - 7
6. Rafał Piotrowski (Iskra Golczewo) - 7
6. Tomasz Piotrowski (Zorza Dobrzany) - 7
6. Piotr Siemionow (Sparta Gryfice) - 7
6. Bartłomiej Ułasiuk (Mewa Resko) - 7
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa antek07 - 24.11.2019 15:56
Podsumowanie rundy jesiennej Orkanu
autor: gutosław11Orkan Suchań rundę jesienną zakończył na 14 miejscu. Zgromadził 13 punktów, 3 razy wygrywając, 4 razy remisując i 8 razy uznawał wyższość rywala.

Bilans bramkowy to 24 bramki strzelone oraz 33 stracone w meczach:
Orkan Suchań 1-0 Drawa Drawno
Orkan Suchań 0-3 Iskra Banie
Stal Lipiany 2-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 0-0 Czcibor Cedynia
Orkan Suchań 5-1 Sokół Pyrzyce
Orkan Suchań 3-0 Piast Karsko
Unia Dolice 2-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-3 Morzycko Moryń
Dąb Dębno 3-2 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-2 Osadnik Myślibórz
Biali Sądów 4-1 Orkan Suchań
Orkan Suchań 1-3 Kłos Pełczyce
Odra Chojna 2-0 Orkan Suchań
Orkan Suchań 2-4 Gavia Choszczno
Energetyk Gryfino 4-1 Orkan Suchań
        starsze newsy   
 

Miejski Ludowy Klub Sportowy Sokół Pyrzyce

dane uzupełnić pomogli: Oze014, Przemo, yoovelin, tatamatiego, franek73, pilkarzyk10, Mazi, Roger900, ultras123, Mac145, KieroNS, sokolever, piotrekW, kiki29099, waldez, deseczka000, kempes7, bartek10messi, zarzadmlks, DiMaria, FanPolonii, sokolo12, Wiktor12, banito89, mati11, bayanista9 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020
1.  Biali Sądów 34 pkt 61 / 19
2.  Energetyk Gryfino 32 pkt 47 / 31
3.  Osadnik Myślibórz 30 pkt 35 / 23
4.  Dąb Dębno 29 pkt 25 / 25
5.  Sokół Pyrzyce 25 pkt 30 / 34
6.  Kłos Pełczyce 25 pkt 29 / 24
7.  Czcibor Cedynia 25 pkt 25 / 20
8.  Odra Chojna 21 pkt 35 / 25
9.  Morzycko Moryń 19 pkt 30 / 33
10.  A.P. Gavia Choszczno 17 pkt 25 / 35
11.  Unia Dolice 16 pkt 25 / 26
12.  Iskra Banie 15 pkt 31 / 39
13.  Stal Lipiany 15 pkt 33 / 53
14.  Orkan Suchań 13 pkt 24 / 33
15.  Piast Karsko 13 pkt 22 / 49
16.  Drawa Drawno 13 pkt 20 / 28
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 1 : 1
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 2 : 2
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 1 : 3
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 2 : 4
Sokół Pyrzyce - Koral Mostkowo 2 : 1
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 4 : 2
Sokół Pyrzyce - Piast Chociwel 2 : 4
Energetyk II Gryfino - Sokół Pyrzyce 4 : 3
Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce 7 : 1
Błękit Pniewo - Sokół Pyrzyce 6 : 1
Ina Goleniów - Sokół Pyrzyce 3 : 1
Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce 5 : 1
Polonia Giżyn - Sokół Pyrzyce 24 lut
Wicher Przelewice - Sokół Pyrzyce 2 : 6
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 : 1
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce 0 : 1
A.P. Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 2 : 1
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Kasta Szczecin-Majowe - Sokół Pyrzyce 2 : 7
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce 7 : 3
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce 5 : 1
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Wicher Przelewice - Sokół Pyrzyce 0 : 1
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce 2 : 3
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce 1 : 5
Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce 1 : 2
Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce 0 : 3
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 0 : 4
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce 2 : 2
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce 3 : 0
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce 2 : 3
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce 3 : 1
Biali Sądów - Sokół Pyrzyce 6 : 0
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Sparta Gryfice - Sokół Pyrzyce 0 : 2
Pogoń II Szczecin - Sokół Pyrzyce 29 lut
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce 14 mar
Sokół Pyrzyce - Odra Chojna 21 mar
Sokół Pyrzyce - A.P. Gavia Choszczno 28 mar
Sokół Pyrzyce - Energetyk Gryfino 04 kwi
Sokół Pyrzyce - Orkan Suchań 11 kwi
Sokół Pyrzyce - Iskra Banie 18 kwi
Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany 25 kwi
Sokół Pyrzyce - Czcibor Cedynia 02 maj
Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno 09 maj
Sokół Pyrzyce - Piast Karsko 16 maj
Sokół Pyrzyce - Unia Dolice 23 maj
Sokół Pyrzyce - Morzycko Moryń 30 maj
Sokół Pyrzyce - Dąb Dębno 06 cze
Sokół Pyrzyce - Osadnik Myślibórz 13 cze
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 20 cze
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
11 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 668
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72792
• użytkowników: 70471
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38387
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies