piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 18.04.2024 10:01
Jak odebrać pakiet na finał?
autor: BengoroJesteś nabywcą pakietu na finał Fortuna Pucharu Polski z puli klubu, czyli poprzez system biletowy bilety.pogonszczecin.pl? Jeśli tak, ta informacja jest właśnie dla Ciebie. Dowiedz się, gdzie, kiedy i w jaki sposób odbierzesz swój finałowy pakiet.

Klub będzie realizował dystrybucję pakietów (biletów, okolicznościowych t-shirtów oraz szalików) od 26 do 29 kwietnia. W tych dniach należy udać się na stadion im. Floriana Krygiera i we wskazanym punkcie (na końcu artykułu załączamy mapkę) odebrać pakiet.

Jak to zrobić? Swój pakiet będzie mogła odebrać osoba:
- która dokonała zakupu
- której dane osobowe znajdują się na pakiecie
- która posiada stosowne upoważnienie do tego- wzór do pobrania na stronie

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 10.04.2024 17:10
Finał: W czwartek o g. 10 rusza otwarta sprzedaż biletów
autor: Skiba 11 kwietnia, w czwartek, o g. 10.00 rozpocznie się otwarta sprzedaż biletów na finał Fortuna Pucharu Polski na tzw. miejsca neutralne. Prowadzona będzie wyłącznie przez portal organizatora, a więc Polski Związek Piłki Nożnej.

Kibic będzie mógł zakupić w jednej transakcji maksymalnie do 5 biletów. Wszystkie szczegóły dotyczące prowadzonej przez PZPN sprzedaży znajdują się tutaj (kliknij).
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 10.04.2024 13:18
Puchar musi być nasz!
autor: BengoroKlub uruchamia proces zamówień preorderowych na pamiątkową koszulkę oraz trzy szaliki, przygotowywane specjalnie na finał Fortuna Pucharu Polski.

Zamówienia można złożyć od środy, 10 kwietnia, od godziny 15:00. Nie zwlekaj, zamów jeszcze dzisiaj! Co istotne - to zupełnie inne produkty, niż te, które znajdą się w pakiecie finałowym. Cały Szczecin czeka na zwycięstwo twe! Nie musisz jechać do stolicy, by wspierać Dumę Pomorza bogatszy o koszulkę i szaliki, dedykowane historycznemu wydarzeniu. Wszyscy wierzymy w to, że już 2 maja wzniesiemy puchar, a kibice granatowo-bordowych rozpoczną wielkie świętowanie. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe produkty.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 04.04.2024 13:54
Po Puchar!
autor: Bengoro Portowcy, mamy to. Tak, naprawdę to nie był sen! Historia będzie działa się na naszych oczach 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Start meczu z Wisłą Kraków został zaplanowany na godzinę 16:00.

Już teraz spieszymy z ważnymi informacjami. Organizatorem meczu finałowego jest Polski Związek Piłki Nożnej. PZPN przekazuje finalistom do sprzedaży po 10 tysięcy biletów na sektory za bramkami.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 04.04.2024 11:43
FINAŁ JEST NASZ!
autor: BengoroZawodnicy Pogoni Szczecin zagrają w finale Fortuna Pucharu Polski na Stadionie Narodowym! Portowcy ograli po dogrywce Jagiellonię Białystok 2:1. Gola na wagę awansu zdobył Fredrik Ulvestad w 98. minucie.

Portowcy prowadzili grę na początku spotkania. Operowali piłką na połowie Jagiellonii. Tworzyli zagrożenie po dośrodkowaniach, ale zabrakło konkretów w postaci strzałów na bramkę Sławomira Abramowicza. W 11. minucie indywidualną akcją popisał się Jesus Imaz. Hiszpan minął w polu karnym trzech obrońców i posłał piłkę obok interweniującego Valentina Cojocaru. Piłkę zmierzającą do bramki zablokował Linus Wahlqvist. W 27. minucie Kamil Grosicki włączył „turbo” i poradził sobie z defensorem Jagi. Wyłożył piłkę na 5. metr do Efthymiosa Koulourisa. Niestety, podanie zostało zablokowane. Adrian Przyborek błysnął w 36. minucie. Młodzieżowiec balansem ciała zwiódł przeciwnika i doszedł do pozycji strzeleckiej. Próba uderzenia na dalszy słupek była nieznacznie chybiona. Jagiellonia odpowiedziała za sprawą Dominika Marczuka, który oddał strzał z linii pola karnego. Trafił wprost w Cojocaru.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 02.04.2024 18:47
Mecze V rundy Pucharu Polski ZZPN
Przed nami spotkania V rundy Pucharu Polski ZZPN.

Spotkania zostaną rozegrane 2 i 4 kwietnia 2024 roku.

V runda Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 22.03.2024 09:42
Polacy wygrali z Estonią i awansowali do finału baraży o EURO
autor: BengoroReprezentacja Polski po meczu, w którym dominowała od pierwszej do ostatniej minuty, pokonała 5:1 Estonię po golach Przemysława Frankowskiego, Piotra Zielińskiego, Jakuba Piotrowskiego, Sebastiana Szymańskiego i trafieniu samobójczym Karola Metsa.

We wtorek w finale baraży o awans do mistrzostw Europy biało-czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Walią, która w równolegle toczonym półfinale wygrała 4:1 z Finlandią.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 20.03.2024 22:52
Grosicki: Chcemy pokazać, że reprezentacja się odradza
autor: Bengoro - Mecz z Estonią jest najważniejszym od dłuższego czasu. Do rywala podchodzimy z szacunkiem, ale jesteśmy bardzo pewni siebie i mamy tylko jeden cel. Awansować na EURO - mówi na dzień przed półfinałem baraży o awans do mistrzostw Europy kapitan Portowców Kamil Grosicki.

Pierwsze pytanie tradycyjnie już dotyczyło składu. Dziennikarze zauważyli, że za kadencji Michała Probierza w oficjalnej konferencji prasowej zawsze bierze udział piłkarz, który później wychodzi w pierwszej jedenastce.

Sad Chwiram

dane uzupełnić pomogli: cinekmw2, dady, Kondras02, szoxon, Gatusso8, Kondras02 - dziękujemy