piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga GKSLesnikManowo - 18.08.2019 12:16
Dygowo pechowe dla Leśnika
Przed własną publicznością po raz pierwszy mogła zaprezentować się drużyna z Dygowa.

Po zaciętym pojedynku trzy punkty zostały w Dygowie. Rasel notuje drugie zwycięstwo w tym sezonie, a Rafał Załoga strzela swoja drugą bramkę w tej rundzie.
Już w pierwszej minucie po fantastycznym strzale zza pola karnego Michała Szuberta gospodarze mogli cieszyli się z bramki. Gol zdobyty na początku meczu znacznie wpłynął na jego przebieg, chociaż to goście parę minut po straconej bramce mogli doprowadzić do wyrównania za sprawą Łukasza Jarzębskiego, w sytuacji sam na sam jego strzał nie znalazł jednak drogi do bramki.
piłka nożna / IV liga czerwin - 18.08.2019 12:14
Hutnik zmazał plamę!
autor: czerwinPiłkarze Hutnika Szczecin poprawili humory swoim kibicom i pewnie pokonali w Stargardzie tamtejszą Kluczevię.

Zmazać plamę sprzed tygodnia! Z takim celem do Stargardu, na mecz z Kluczevią, pojechali piłkarze Hutnika Szczecin. Gospodarze, w pierwszym meczu przed własną publicznością, także mieli na celowniku pierwsze ligowe punkty. Takie nastawienie po obu stronach gwarantowało emocjonujący pojedynek. Początek meczu był nerwowy, a gra toczyła się głównie w środku pola. Żadna z drużyn nie mogła narzucić swoich warunków, a strzały Radka Misztala po stronie Hutnika i Grzegorz Magnuskiego po stronie gospodarzy były niecelne. Moment przełomowy nastąpił po kwadransie, kiedy sprawy w swoje ręce wziął kapitan Hutnika Paweł Miązek.
piłka nożna / IV liga yodastars - 17.08.2019 21:52
Rega przegrywa po bramkach samobójczych
autor: bartek płuska ( mam pozwolenie oRega Trzebiatów zagrała dziś po raz pierwszy w sezonie przed własną publicznością. Domowa inauguracja jednak nie będzie dobrze wspominana przez piłkarzy oraz kibiców trzebiatowskiej drużyny. Gospodarze przegrali z Iną Goleniów 0:3 po dwóch samobójczych trafieniach i bramce zawodnika gości Michała Jarząbka.

Już w 1 minucie napastnik Regi Igor Duńczak po znakomitym prostopadłym podaniu Adriana Rutkowskiego wyszedł sam na sam z bramkarzem Iny, lecz za mocno wypuścił sobie piłkę, a sędzia nie dopatrzył się przewinienia ze strony Adriana Hengera. Za dosłownie chwilę przeciwnicy mogli objąć prowadzenie, ale Sylwester Gładysz kapitalną interwencją sparował piłkę za linię boczną. Później po ciekawym początku szybkie tempo meczu niestety spadło. W końcowym fragmencie I połowy najpierw zawodnik gości dobijając strzał kolegi, nie trafił z 5 metrów na pustą bramkę, a za kilka sekund to Rutkowski mógł uszczęśliwić miejscowych fanów. Otrzymał on znakomitą piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła od Patryka Łapy, którą następnie z bliska przeniósł nad poprzeczką.
piłka nożna / IV liga skryba1213 - 13.08.2019 11:09
Mecz z Flotą bez kibiców
autor: PszczółekPrezes Gryfa Kamień Pomorski informuje, iż ze względów bezpieczeństwa sobotnie spotkanie z zespołem Floty Świnoujście odbędzie się bez udziału publiczności.

Wiele wskazywało na to, że w Kamieniu Pomorskim mogłoby się pojawić wiele grup zorganizowanych kibiców. Celem ich wizyty mógłby niekoniecznie być jedynie sportowy doping. Dlatego po konsultacji z Policją i działaczami klubu Burmistrz podjął decyzję o tym, iż zawody odbędą się bez obecności kibiców. W ub. roku po derbowym starciu Gryfa z Vineta Wolin doszło do zamieszek. Zniszczono murawę boiska, a kilka osób zostało zatrzymanych.
piłka nożna / IV liga KelvinCors - 13.08.2019 07:59
Efektowny początek sezonu! Gryf bezradny w Goleniowie
autor: Wojciech PieczyńskiIna Goleniów pewnie pokonała Gryfa Kamień Pomorski 4:1 (1:1) w meczu inaugurującym rozgrywki IV ligi zachodniopomorskiej.

Pierwsi prowadzenie objęli goście za sprawą gola Kacpra Wittbrodta w 12 minucie. Później trafiali już tylko biało-zieloni - Michał Jarząbek x3 i Damian Banachewicz. Goleniowianie szans na zdobycie goli stworzyli sobie znacznie więcej, ale w niektórych momentach brakowało skuteczności. Goście z kolei nie mieli za bardzo pomysłu na grę, ani na to, jak zatrzymać świetnie dysponowane skrzydła biało-zielonych.
piłka nożna / IV liga czerwin - 11.08.2019 12:32
Falstart Hutnika…
autor: czerwinŹle będą wspominać start sezonu piłkarze Hutnika Szczecin, którzy wysoko przegrali z rezerwami Błękitnych Stargard.

Stadion przy ulicy Nehringa 69 wypełnił się kibicami, którzy przyszli na pierwszy mecz sezonu pełni nadziei, że twierdza Stołczyn pozostanie niezdobyta. Gospodarze po letniej przebudowie składu przystępowali do meczu z łatką faworyta, lecz nie wiadomo było, czy drużyna zdążyła się odpowiednio zgrać. Jak się później okazało piłkarze Hutnika, pod presją rywala, mieli problem z rozgrywaniem piłki, a indywidualne zrywy nie przyniosły efektów w postaci goli.

Wiejski Klub Sportowy Rasel Dygowo

dane uzupełnić pomogli: Raselowiec, grzes782, czester28, ChelseaLondyn, czester28, czester28, ChelseaLondyn, Riera, pyciek70, kiero29, zwiadowca21, Riera, juniordygowo, ChelseaLondyn, barcafun, domingosh, ChelseaLondyn, domingosh, czester28, juniordygowo, rasel1997, juniordygowo, RaselDGW, gzuromski, Lukas1986, starywiarus, RaselDGW, Lukas1986 - dziękujemy