|
|
Ludowy Klub Sportowy Płomień Myślino |
dane uzupełnić pomogli: Cocabana, CRUCENBERG, siwyMistrzu, Rinho1, plomienfan, Bombejo, plomienm, bramkarz1212, braamkarz1212, Lama221 - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
A klasa gr. 4 2023/2024 |
1. |
Mewa Resko |
40 |
2. |
Sparta Węgorzyno |
36 |
3. |
Jantar Siemyśl |
34 |
4. |
Spójnia Świdwin |
33 |
5. |
Wicher Brojce |
29 |
6. |
Redłovia Redło |
23 |
7. |
Radowia Radowo Małe |
23 |
8. |
Chrobry Drzonowo |
17 |
9. |
Błękitni Ostrowice |
13 |
10. |
Jastrząb Łosośnica |
12 |
11. |
Wrzos Wrzosowo |
10 |
12. |
Płomień Lisowo |
4 |
13. |
Płomień Myślino |
2 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | mecze Sparingi | Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino | 11 : 1 | Spójnia Świdwin - Płomień Myślino | 1 : 5 | Płomień Myślino - Płomień Pobłocie Wielkie | 2 : 1 | Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino | 3 : 5 | Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino | 2 : 4 | Grot Gorawino - Płomień Myślino | 2 : 3 | Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino | 0 : 1 | MKS Sokół Karlino - Płomień Myślino | 5 : 2 | Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino | 3 : 4 | Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino | 0 : 10 | Płomień Myślino - Spójnia Świdwin | 7 : 2 | Resko Karcino - Płomień Myślino | 2 : 1 | Polonia Płoty - Płomień Myślino | 5 : 0 | Polonia Płoty - Płomień Myślino | 8 : 2 | Polonia Płoty - Płomień Myślino | 13 : 1 | Iskra Białogard - Płomień Myślino | 9 : 0 | Puchar Polski ZZPN | Mechanik II Iskra Kłanino - Płomień Myślino | 6 : 3 | A klasa gr. 4 | Sparta Węgorzyno - Płomień Myślino | 8 : 1 | Płomień Myślino - Jantar Siemyśl | 0 : 2 | Wicher Brojce - Płomień Myślino | 3 : 2 | Płomień Myślino - Mewa Resko | 0 : 4 | Wrzos Wrzosowo - Płomień Myślino | 3 : 3 | Płomień Myślino - Redłovia Redło | 3 : 7 | Radowia Radowo Małe - Płomień Myślino | 4 : 0 | Płomień Myślino - Jastrząb Łosośnica | 2 : 3 | Płomień Lisowo - Płomień Myślino | 2 : 0 | Płomień Myślino - Błękitni Ostrowice | 2 : 2 | Spójnia Świdwin - Płomień Myślino | 10 : 0 | Płomień Myślino - Chrobry Drzonowo | 1 : 2 | Płomień Myślino - Sparta Węgorzyno | 1 : 4 | Jantar Siemyśl - Płomień Myślino | 5 : 1 | Płomień Myślino - Wicher Brojce | 0 : 10 | Mewa Resko - Płomień Myślino | 07 kwi | Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo | 13 kwi | Redłovia Redło - Płomień Myślino | 20 kwi | Płomień Myślino - Radowia Radowo Małe | 27 kwi | Jastrząb Łosośnica - Płomień Myślino | 12 maj | Płomień Myślino - Płomień Lisowo | 18 maj | Błękitni Ostrowice - Płomień Myślino | 26 maj | Płomień Myślino - Spójnia Świdwin | 01 cze | Chrobry Drzonowo - Płomień Myślino | 09 cze | |
|
|
|
|