ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 10.12.2019 08:42
V Runda Pucharu Polski ZZPN
W poniedziałek w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par V rundy Pucharu Polski ZZPN. Spotkania odbędą się 29 lutego lub 7 marca 2020 r. o godz. 14:00.

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa baniadzw - 10.12.2019 06:41
Jantar szuka sparingpartnera
DKS JANTAR DZIWNÓW (A klasa gr. I - Szczecin) poszukuje sparingpartnera w terminie 29.02.2019 r. (sobota) Miejsce oraz dokładna godzinna do ustalenia. Zainteresowane kluby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 782386934.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 17:06
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 11 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 11 po rundzie jesiennej.

1. Wojciech Witoń (KP Drawsko Pomorskie) - 30
2. Tomasz Walkiewicz (KP Drawsko Pomorskie) - 13
3. Michał Duda (Mirstal Mirosławiec) - 12
3. Tomasz Rutka (Santos Kłębowiec) - 12

5. Łukasz Drabik (Kopanik Lubno) - 9
5. Piotr Zdun (Gryf Budowo) - 9
5. Maciej Żubrecki (Wspólni Różewo) - 9
8. Piotr Kobusiński (Legion Strączno) - 8
9. Artur Muzyka (Mirstal Mirosławiec) - 7
9. Wojciech Plikus (Błękitni Pomierzyn) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 16:07
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 10 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 10 po rundzie jesiennej.

1. Miłosz Malinowski (Pionier Borne Sulinowo) - 17
2. Michał Piławski (Mechanik II Bobolice) - 14
3. Łukasz Pniewski (Mechanik II Bobolice) - 11
4. Hubert Czeszczewik (SP Wilcze Laski) - 9
5. Dawid Grzybowski (Wicher Rąbino) - 8
5. Tomasz Kamiński (Mechanik II Bobolice) - 8
5. Dominik Łabul (Błękitni Gonne Małe) - 8
5. Piotr Sternal (SP Wilcze Laski) - 8
9. Paweł Adasiak (Drzewiarz Krosino) - 6
9. Tomasz Wodzyński (Pionier Borne Sulinowo) - 6
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 15:30
Klasyfikacja strzelców Klasy A gr. 9 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 9 po rundzie jesiennej.

1. Kamil Makowski (Arkadia Malechowo) - 17
2. Mateusz Dzierzyński (Gryf Polanów) - 12
3. Wojciech Bartkowiak (Passat Bukowo Morskie) - 11
3. Mateusz Pietrzyk (Olympic Warszkowo) - 11
3. Marcin Woźniak (KS Skibno) - 11

6. Michał Cydzik (Arkadia Malechowo) - 10
7. Igor Iwanisik (Wrzos Wrześnica) - 9
8. Łukasz Cygan (KS Sieciemin) - 7
8. Mateusz Łagiewczyk (Wieża II Postomino) - 7
8. Marcin Olejarczyk (Gryf Polanów) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 26.11.2019 22:31
Strzelcy A Klasy gr. 8 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 8 po rundzie jesiennej.

1. Chałupa Jarosław (Resko Karcino) - 17
1. Nazar Mariusz (Fala Gąski) - 17
3. Barczuk Sylwester (Sokół Lulewice) - 15
3. Dondera Norbert (Radew Białogórzyno) - 15
3. Szczepański Mariusz (Radew Białogórzyno) - 15

6. Nowocień Mateusz (Wicher Mierzym) - 13
7. Chyła Marcin (Radew Białogórzyno) - 12
7. Jaworski Patryk (Wicher Mierzym) - 12
7. Kubisiak Maciej (Jantar Siemyśl) - 12
7. Lewandowski Maciej (Fala Gąski) - 12
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 25.11.2019 19:04
Kartkowicze Klasy A Gr. 7 po rundzie jesiennej
autor: K.GrzeszkowiakIndywidualnie:

- 7 kartek (5 żółtych + 2 czerwone) Kobus K. (Sokół S.)
- 6 (5+1) Brydziński K. (Korona R.)
- 6 (5+1) Taratajcio Pi. (Świt B.)
- 5 (4+1) Bucik A. (Remor R.)
- 5 (4+1) Musiał K. (Sokół G.)
- 4 (4+0) Czerwiński A. (Iskra P.)
- 4 (3+1) Matuszewski M. (Sokół S.)
        starsze newsy   
 

Ludowy Klub Sportowy Płomień Lisowo

dane uzupełnić pomogli: pablo11, xxx084, del, Piastnews, Barcelona23, torres22, torres22, torres22, cristianoR19, torres22, cristianoR19, cristianoR19, torres22, JCole, torres22, JCole, torres22, barca13, kibic43, barca13, barca13, messio, MAT23, messio, Banan11, messio, MAT23, chudy82, KibicChociwla, KibicChociwla, chociwel - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020
1.  Dąb Dębice 37 pkt 33 / 10
2.  Sarmata Dobra 34 pkt 57 / 13
3.  Ina Ińsko 31 pkt 39 / 16
4.  Radowia Radowo Małe 26 pkt 50 / 17
5.  Masovia Maszewo 26 pkt 30 / 15
6.  Promień Mosty 22 pkt 27 / 21
7.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 19 pkt 28 / 14
8.  Orkan Dalewo 15 pkt 25 / 35
9.  Orzeł Pęzino 13 pkt 27 / 41
10.  Płomień Lisowo 11 pkt 19 / 42
11.  Unia Stargard 11 pkt 16 / 30
12.  WODR Barzkowice 10 pkt 21 / 38
13.  Czarni Marianowo 5 pkt 18 / 45
14.  Rolpol Chlebowo 1 pkt 10 / 63
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Płomień Lisowo - Saturn Szadzko 4 : 1
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 6 : 3
Płomień Lisowo - Zjednoczeni Wapnica 6 : 3
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 7 : 4
Zorza Dobrzany - Płomień Lisowo 4 : 0
Ogniwo Dzwonowo - Płomień Lisowo 1 : 3
Płomień Lisowo - Sokół Sokoliniec 3 : 1
Ina Ińsko - Płomień Lisowo 3 : 2
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 2 : 5
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Płomień Lisowo - Orzeł Grzędzice 1 : 5
A-klasa Gr. 2 - Szczecin
Płomień Lisowo - Ina Ińsko 1 : 2
Promień Mosty - Płomień Lisowo 6 : 0
Płomień Lisowo - Radowia Radowo Małe 1 : 6
Dąb Dębice - Płomień Lisowo 2 : 1
Płomień Lisowo - Sarmata Dobra 0 : 8
Masovia Maszewo - Płomień Lisowo 2 : 0
Płomień Lisowo - Orkan Dalewo 1 : 1
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 3 : 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Płomień Lisowo 2 : 0
Płomień Lisowo - WODR Barzkowice 1 : 1
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 8 : 4
Płomień Lisowo - Czarni Marianowo 5 : 2
Unia Stargard - Płomień Lisowo 1 : 2
Ina Ińsko - Płomień Lisowo 21 mar
Płomień Lisowo - Promień Mosty 28 mar
Radowia Radowo Małe - Płomień Lisowo 04 kwi
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 18 kwi
Sarmata Dobra - Płomień Lisowo 25 kwi
Płomień Lisowo - Masovia Maszewo 02 maj
Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 09 maj
Rolpol Chlebowo - Płomień Lisowo 16 maj
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 23 maj
WODR Barzkowice - Płomień Lisowo 30 maj
Płomień Lisowo - Orzeł Pęzino 06 cze
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 13 cze
Płomień Lisowo - Unia Stargard 21 cze
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
1 » Majewski prezesem Gryfa »
mecze:
10 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
4 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1716
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72795
• użytkowników: 70472
• komentarzy: 1093418
• zdjęć: 790238
• relacji: 38389
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies