ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 10.12.2019 08:42
V Runda Pucharu Polski ZZPN
W poniedziałek w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par V rundy Pucharu Polski ZZPN. Spotkania odbędą się 29 lutego lub 7 marca 2020 r. o godz. 14:00.

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa baniadzw - 10.12.2019 06:41
Jantar szuka sparingpartnera
DKS JANTAR DZIWNÓW (A klasa gr. I - Szczecin) poszukuje sparingpartnera w terminie 29.02.2019 r. (sobota) Miejsce oraz dokładna godzinna do ustalenia. Zainteresowane kluby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 782386934.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 17:06
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 11 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 11 po rundzie jesiennej.

1. Wojciech Witoń (KP Drawsko Pomorskie) - 30
2. Tomasz Walkiewicz (KP Drawsko Pomorskie) - 13
3. Michał Duda (Mirstal Mirosławiec) - 12
3. Tomasz Rutka (Santos Kłębowiec) - 12

5. Łukasz Drabik (Kopanik Lubno) - 9
5. Piotr Zdun (Gryf Budowo) - 9
5. Maciej Żubrecki (Wspólni Różewo) - 9
8. Piotr Kobusiński (Legion Strączno) - 8
9. Artur Muzyka (Mirstal Mirosławiec) - 7
9. Wojciech Plikus (Błękitni Pomierzyn) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 16:07
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 10 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 10 po rundzie jesiennej.

1. Miłosz Malinowski (Pionier Borne Sulinowo) - 17
2. Michał Piławski (Mechanik II Bobolice) - 14
3. Łukasz Pniewski (Mechanik II Bobolice) - 11
4. Hubert Czeszczewik (SP Wilcze Laski) - 9
5. Dawid Grzybowski (Wicher Rąbino) - 8
5. Tomasz Kamiński (Mechanik II Bobolice) - 8
5. Dominik Łabul (Błękitni Gonne Małe) - 8
5. Piotr Sternal (SP Wilcze Laski) - 8
9. Paweł Adasiak (Drzewiarz Krosino) - 6
9. Tomasz Wodzyński (Pionier Borne Sulinowo) - 6
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 15:30
Klasyfikacja strzelców Klasy A gr. 9 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 9 po rundzie jesiennej.

1. Kamil Makowski (Arkadia Malechowo) - 17
2. Mateusz Dzierzyński (Gryf Polanów) - 12
3. Wojciech Bartkowiak (Passat Bukowo Morskie) - 11
3. Mateusz Pietrzyk (Olympic Warszkowo) - 11
3. Marcin Woźniak (KS Skibno) - 11

6. Michał Cydzik (Arkadia Malechowo) - 10
7. Igor Iwanisik (Wrzos Wrześnica) - 9
8. Łukasz Cygan (KS Sieciemin) - 7
8. Mateusz Łagiewczyk (Wieża II Postomino) - 7
8. Marcin Olejarczyk (Gryf Polanów) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 26.11.2019 22:31
Strzelcy A Klasy gr. 8 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 8 po rundzie jesiennej.

1. Chałupa Jarosław (Resko Karcino) - 17
1. Nazar Mariusz (Fala Gąski) - 17
3. Barczuk Sylwester (Sokół Lulewice) - 15
3. Dondera Norbert (Radew Białogórzyno) - 15
3. Szczepański Mariusz (Radew Białogórzyno) - 15

6. Nowocień Mateusz (Wicher Mierzym) - 13
7. Chyła Marcin (Radew Białogórzyno) - 12
7. Jaworski Patryk (Wicher Mierzym) - 12
7. Kubisiak Maciej (Jantar Siemyśl) - 12
7. Lewandowski Maciej (Fala Gąski) - 12
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 25.11.2019 19:04
Kartkowicze Klasy A Gr. 7 po rundzie jesiennej
autor: K.GrzeszkowiakIndywidualnie:

- 7 kartek (5 żółtych + 2 czerwone) Kobus K. (Sokół S.)
- 6 (5+1) Brydziński K. (Korona R.)
- 6 (5+1) Taratajcio Pi. (Świt B.)
- 5 (4+1) Bucik A. (Remor R.)
- 5 (4+1) Musiał K. (Sokół G.)
- 4 (4+0) Czerwiński A. (Iskra P.)
- 4 (3+1) Matuszewski M. (Sokół S.)
        starsze newsy   
 

Klub Sportowy Pionier-95 Borne Sulinowo

dane uzupełnić pomogli: Borneo04, Pionier190, Bodziollo, Artur92, szczepek25, p9, Maniutek9330, Pionier190, ali2700, czerwooo, czerwooo, czerwooo, Artur92, pionier95, pionier95, szczepek25, boRneo95, Ultras95, nawrok2, Fazi877, - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A-klasa Gr. 10 - Koszalin 2019/2029
1.  Mechanik II / Iskra 28 pkt 48 / 13
2.  KS Gwda Wielka 23 pkt 23 / 12
3.  Pionier 95 Borne Sulinowo 19 pkt 33 / 21
4.  Grom Świelino 18 pkt 19 / 18
5.  Wicher Rąbino 15 pkt 19 / 18
6.  Huragan Bierzwnica 15 pkt 19 / 20
7.  SP Wilcze Laski 12 pkt 27 / 35
8.  Błękitni Gonne Małe 12 pkt 24 / 28
9.  Pogoń Wierzchowo 10 pkt 16 / 23
10.  Drzewiarz Krosino 7 pkt 14 / 25
11.  Sokół Spore 3 pkt 11 / 40
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Olimp Złocieniec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 1
Olimp Złocieniec - Pionier 95 Borne Sulinowo 0 : 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 5 : 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Czarni Czarne 1 : 3
Pionier 95 Borne Sulinowo - Hubertus Biały Bór 2 : 3
Drzewiarz Świerczyna - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 : 3
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe 5 : 3
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 5 : 7
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 2 : 6
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 3 : 2
Puchar Polski ZZPN - Koszalin
Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 5 : 0
A-klasa Gr. 10 - Koszalin
Pionier 95 Borne Sulinowo - Mechanik II / Iskra 3 : 4
Huragan Bierzwnica - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 2
Sokół Spore - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 4
Pionier 95 Borne Sulinowo - KS Gwda Wielka 1 : 2
SP Wilcze Laski - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 : 5
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pogoń Wierzchowo 5 : 0
Drzewiarz Krosino - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wicher Rąbino 5 : 2
Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 : 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe 6 : 3
Mechanik II / Iskra - Pionier 95 Borne Sulinowo 04 kwi
Pionier 95 Borne Sulinowo - Huragan Bierzwnica 18 kwi
Błękitni Gonne Małe - Pionier 95 Borne Sulinowo 25 kwi
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Spore 02 maj
KS Gwda Wielka - Pionier 95 Borne Sulinowo 09 maj
Pionier 95 Borne Sulinowo - SP Wilcze Laski 16 maj
Pogoń Wierzchowo - Pionier 95 Borne Sulinowo 23 maj
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Krosino 30 maj
Wicher Rąbino - Pionier 95 Borne Sulinowo 06 cze
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Świelino 14 cze
 
top komentarze
newsy:
4 » Gorycz połączona z nadz »
mecze:
11 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
4 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
3 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » Błękitni Stargard-Stal  »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » GKS Katowice-Błękitni S »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 736
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72790
• użytkowników: 70471
• komentarzy: 1093416
• zdjęć: 790238
• relacji: 38387
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies