|
|
Miejski Klub Sportowy Orzeł Trzcińsko-Zdrój |
dane uzupełnić pomogli: kondzio2, kubanos, bikko, kanawaro, paulinus, Obserwatorium, Mareczek11, jopek, kondzio2, MksOrzel, kondzio2, bugar77, Bugar777, KibicTZ7 - dziękujemy uzupełnij/popraw dane klubu |
tabela
A klasa gr. 3 2023/2024 |
1. |
Kłos Kamienny Jaz |
61 |
2. |
Czcibor Cedynia |
60 |
3. |
Orzeł Trzcińsko-Zdrój |
46 |
4. |
Łabędź Widuchowa |
42 |
5. |
Mieszko Mieszkowice |
42 |
6. |
Czarni Lubanowo |
40 |
7. |
Sekwoja Brwice |
39 |
8. |
Ogniwo Babinek |
34 |
9. |
GKS Golenice |
31 |
10. |
Zieloni Zielin |
29 |
11. |
Pomorzanin Cychry |
28 |
12. |
Witniczanka Witnica |
27 |
13. |
Chrobry Lisie Pole |
27 |
14. |
Unia Swochowo |
9 |
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz | mecze Sparingi | Iskra Banie - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 0 : 4 | Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 1 : 3 | Energetyk II Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 1 : 4 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno | 0 : 3 | Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 1 : 1 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Nowogard | 1 : 2 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko | 1 : 5 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole | 5 : 1 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Odra Chojna | 2 : 8 | Kasta Szczecin-Majowe - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 6 : 4 | Grot Gardno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 0 : 1 | Bryza Reńsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 3 : 4 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo JS | 5 : 2 | Odrzanka Radziszewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 9 : 3 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin | 11 : 0 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno | 5 : 4 | Osadnik Myślibórz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 7 : 1 | Błękit Pniewo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 2 : 4 | Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 0 : 4 | Rurzyca Nawodna - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 4 : 6 | Energetyk Gryfino - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 10 : 2 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Myśla Dargomyśl | 6 : 3 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia | 6 : 9 | Puchar Polski ZZPN | Sokół Różańsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 1 : 7 | Sparingi | Grot Gardno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 5 : 2 | Puchar Polski ZZPN | Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 6 : 0 | A klasa gr. 3 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Cychry | 1 : 1 | GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 0 : 3 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek | 2 : 3 | Łabędź Widuchowa - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 2 : 0 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Chrobry Lisie Pole | 6 : 3 | Kłos Kamienny Jaz - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 3 : 0 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czcibor Cedynia | 4 : 4 | Mieszko Mieszkowice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 4 : 0 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin | 4 : 2 | Czarni Lubanowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 1 : 1 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sekwoja Brwice | 3 : 4 | Witniczanka Witnica - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 1 : 5 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Unia Swochowo | 3 : 1 | Sparingi | Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 2 : 5 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Grot Gardno | 5 : 2 | A klasa gr. 3 | Pomorzanin Cychry - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 1 : 2 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice | 3 : 1 | Ogniwo Babinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 1 : 1 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Łabędź Widuchowa | 2 : 1 | Chrobry Lisie Pole - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 1 : 3 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Kamienny Jaz | 2 : 0 | Czcibor Cedynia - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 2 : 1 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice | 0 : 9 | Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 2 : 7 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Lubanowo | 1 : 2 | Sekwoja Brwice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 2 : 5 | Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica | 5 : 1 | Unia Swochowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój | 0 : 3 | |
|
|
|
|