piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety paulinus - 29.10.2020 10:32
Mecz przełożony
Spotkanie 10. kolejki Ekstraligi GKS Górnik Łęczna - MKS Olimpia Szczecin, które pierwotnie miało odbyć się w najbliższą sobotę, zostało przełożone na 22 listopada.
Powodem zmiany terminu meczu jest udział Mistrza Polski w meczu Ligi Mistrzyń, który odbędzie się 4 listopada.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 26.10.2020 12:08
Hokejowy wynik sianowianek
Niecodzienny przebieg miał mecz III ligi kobiet w Lęborku. Padło aż dziesięć bramek i sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Mecz był bardzo emocjonujący i nie zabrakło soli piłki nożnej a więc bramek.
Początek meczu należał do zespołu z Lęborka ,który już w 9 minucie mógł strzelić bramkę ale groźną akcję miejscowych zażegnała Oktawia Kaszewska. Lęborczanki nadal atakowały i w 16 minucie po będzie sianowskiej obrony gola na 1:0 strzeliła Emilia Tokarz. W 19 minucie sianowiankom dopisało szczęście i pomógł słupek. Po dwudziestominutowej przewadze drużyny Lęborka w 21 minucie do akcji wkroczyła Malwina Grzelak i pięknym strzałem w okienko wyrównała wynik spotkania na 1:1.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.10.2020 19:22
Bińkowska powołana do pierwszej Reprezentacji
autor: paulaAmelia Bińkowska z Olimpii Szczecin została dowołana do Reprezentacji Polski na mecz eliminacyjne Mistrzostw Europy z Azerbejdżanem (w piątek w Warszawie) i z Mołdawią w Kiszyniowie (wtorek). To dla etatowej kadrowiczki reprezentacji młodzieżowych pierwsze powołanie do dorosłej kadry. Pochodzący ze Szczecina Miłosz Stępiński wobec czterech pozytywnych wyników testów na koronawirusa, stwierdzonych podczas trwającego właśnie zgrupowania musiał przemeblować skład.
Bińkowska notuje w ostatnich tygodniach bardzo dobre występy. Strzela bramki, asystuje oraz wygrywa pojedynki z czołowymi obrończyniami ligi. Nie dziwi zatem fakt, że w kryzysowej sytuacji selekcjoner reprezentacji Polski sięgnął po młodą napastniczkę ze Szczecina.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.10.2020 19:06
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. W ten weekend grają wszystkie ligi kobiece. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.10.2020 18:51
Sianowianki nie sprostały liderowi
Piłkarki sianowskiej Victorii SP2 pomimo niezłej i odważnej gry, niestety nie dały rady liderowi III ligi kobiet zespołowi KA4 resPect Krobia i przegrały 1:4. Już do przerwy sianowianki przegrywały 0:3. Piłkarki Victorii SP2 pomimo, że grały z prowadzącym w tabeli III ligi zespołem z Krobii nie nastawiły się na murowanie bramki a wręcz przeciwnie prowadziły otwartą grę i niestety w pierwszej połowie kosztowało to stratą aż trzech bramek. Pierwszego gola straciły już w 6 minucie meczu, po ładnej akcji dwóch zawodniczek Krobi, które rozklepały sianowską defensywę a kropkę nad i postawiła Klaudia Szymczak. Tak szybka strata bramki trochę zdeprymowała sianowianki, które oddały pole piłkarkom KA4resPect. Efektem tego była druga stracona bramka w 37minucie.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.10.2020 10:59
Pucharowe pary
Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski Kobiet. Mecze zostaną rozegrane 4 listopada. Pierwszy zespół Olimpii zmierzy się w meczu wyjazdowym z KKPK Medyk Konin, natomiast Olimpia II Szczecin zmierzy się z Respekt Myślenice. Trzecioligowa AP Kotwica Kołobrzeg zagra z ekstraligowym AZS UJ Kraków
piłka nożna / Kobiety paulinus - 19.10.2020 09:43
Powrót z dalekiej podróży szczecinianek
autor: lfa szczecinOd 0:2 do 4:2 tak z dalekiej podróży wróciły piłkarki LFA Szczecin ramach VIII kolejki III Ligi Kobiet gdzie w derbach Pomorza Zachodniego LFA Szczecin podejmowało sąsiadki z Stargardu. Rywalki nie bez powodu zajmują 6 miejsce w tabeli i początek meczu ułożył się po ich myśli i po bramkach w 8' i 18' prowadziły już 0:2. Szczecinianki szybko się zmobilizowały po drugiej straconej bramce i długo nie kazały czekać na gola kontaktowego gdzie po szybkiej kontrze Angelika Hejnowska w 20' pięknym strzałem z 17 metra pokonuje bramkarkę.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 19.10.2020 09:37
Choć przegrały - zwyciężyły
autor: MKS OlimpiaNie przemawia za tym wynik, ale tak czują szczecińscy kibice. Piłkarki Olimpii Szczecin uległy w niezwykle emocjonującym, trzymającym w napięciu do ostatnich sekund meczu ze Śląskiem Wrocław 3:4. Szczeciniaki przez całe spotkanie goniły wynik. Przegrywały kolejno 0:1, 1:2 oraz 1:3. Mimo to nie poddawały się, walczyły ambitnie, a w doliczonym czasie gry doprowadziły do remisu 3;3. Były nawet bliskie przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Bezwzględnie zasłużyły w sobotę na zdobycie przynajmniej jednego punktu.