piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga yodastars - 05.12.2019 16:11
Błękitni odpadają z Pucharu Polski
autor: FB Błękitni Stargard
Wynikiem 1-2 kończy się przygoda Błękitnych Stargard w tegorocznych rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski. W 1/8 finału gospodarze musieli uznać wyższość pierwszoligowej Stali Mielec. W pierwszej połowie gole zanotowali Adrian Paluchowski i dla miejscowych Piotr Kurbiel, z kolei w drugiej części spotkania bramkę dającą zwycięstwo zdobył Mateusz Mak. Podopiecznym Adama Topolskiego brakowało dziś skutecznego wykończenia sytuacji i odrobiny szczęścia pod bramką rywala co uniemożliwiło doprowadzenia do dogrywki zawodów.

Pierwsze 20 minut spotkania upłynęło pod znakiem badania sił obu drużyn i fizycznej grze w środku pola. Sposobem Błękitnych na zaskoczenie obrony rywala były długie piłki zagrywane górą za plecy obrońców, natomiast Mielczanie próbowali prostopadłymi podaniami złamać szyki defensywne przeciwnika.
piłka nożna / II liga royal447 - 05.12.2019 00:05
Kierunek ćwierćfinał
Czas na ostatni akcent dla kibiców Błękitnych Stargard w tym roku. Zwieńczeniem zmagań będzie potyczka w 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. W czwartek kwadrans po godzinie 12 stargardzianie u siebie zmierzą się ze Stalą Mielec. Dwukrotni mistrzowie Polski to aktualny wicelider tabeli I ligi. Głównym celem mieleckiej drużyny jest awans do PKO Ekstraklasy. Stal w poprzedniej rundzie wyeliminowała z gry Pogoń Szczecin.
piłka nożna / II liga royal447 - 30.11.2019 16:30
Wypowiedzi po meczu Błękitni - Widzew
autor: Jurgol Adam Topolski (Błękitni Stargard): - Daliśmy sobie strzelić dwie bramki po prostych błędach. Nie można tracić goli w ten sposób na poziomie drugoligowym. To zadecydowało, że nie mogliśmy powalczyć z Widzewem o korzystny rezultat. W drugiej połowie zaczęliśmy stwarzać sytuacje, strzeliliśmy bramkę na 1:2. Dążyliśmy do remisu, zrobiliśmy zmiany. Pod koniec meczu Robak podwyższył prowadzenie gości i emocje w tym spotkaniu praktycznie się skończyły. Dzisiaj mogliśmy dorównać Widzewowi jedynie wolą walki. Nasz rywal był na fali, co dzisiaj pokazał na boisku.
piłka nożna / II liga royal447 - 30.11.2019 16:04
Lider lepszy w Stargardzie
Porażką zakończyli ligowe zmagania w 2019 roku piłkarze Błękitnych Stargard. W XX kolejce rozgrywek II ligi stargardzianie ulegli Widzewowi Łódź 3:1. Gospodarze dobrze prezentowali się w pierwszych minutach. Gości postraszył m.in. Wojciech Fadecki, który był bliski pokonania bramkarza łódzkiej drużyny. W 26. minucie zakotłowało się w polu karnym łodzian. Sytuację uratował ostatecznie Wojciech Pawłowski. Widzew rozkręcił się pod koniec pierwszej części. Zaowocowało to pierwszymi trafieniami w spotkaniu.
piłka nożna / II liga royal447 - 29.11.2019 23:26
Zastopować lidera
autor: Jurgol Ostatni raz na boiska wybiegną w ten weekend drugoligowcy. Błękitnych czeka hitowa potyczka z liderem rozgrywek i głównym faworytem do awansu. Stargardzianie zagrają przed własną publicznością. Ostatnim rywalem Błękitnych w tym roku będzie Widzew Łódź. Łodzianie w poprzedniej kolejce objęli prowadzenie w lidze. W Stargardzie zrobią wszystko, aby przezimować na pierwszej pozycji w tabeli.
piłka nożna / II liga royal447 - 24.11.2019 01:07
Wyjazdowa niemoc Błękitnych
Bez punktów wrócą do Stargardu Błękitni z Torunia. Podopieczni Adama Topolskiego znów nie potrafili zapunktować w delegacji. Gospodarze już w 2. minucie objęli prowadzenie. Po podaniu Krzysztofa Kołodzieja bez przyjęcia uderzył Dominik Sokół, który otworzył wynik spotkania. Miejscowi mieli więcej argumentów w ofensywie, choć goście odpowiadali groźnymi kontratakami. W 26. minucie Elanę przed utratą gola uratował słupek. Kilka minut później w dogodnej sytuacji przestrzelił Krystian Sanocki.
piłka nożna / II liga royal447 - 22.11.2019 23:55
Nad Wisłą i Drwęcą
Przed Błękitnymi Stargard dziesiąta wyjazdowa potyczka w tym sezonie. W sobotę stargardzianie zmierzą się z Elaną Toruń. Gospodarze meczu zdecydowanie obniżyli loty w porównaniu do minionych rozgrywek. Torunianie odnieśli zaledwie pięć zwycięstw. Ich dorobek to dwadzieścia punktów, czyli o trzynaście mniej niż na tym samym etapie przed rokiem. Błękitni cały czas są blisko strefy barażowej. Jutro śmiało mogą pokusić się o poprawienie swojego dorobku.
piłka nożna / II liga bialoniebiescy - 16.11.2019 17:23
Fadecki razy dwa
autor: http://www.blekitni.stargard.plW 18 kolejce spotkań o mistrzostwo drugiej ligi zwyciężamy przed własną publicznością z Górnikiem Polkowice 3:2 (1:2).

Bramki dla Błękitnych zdobyli dwie Wojciech Fadecki oraz Patryk Paczuk. Mecz był bardzo ofensywny i mógł podobać się kibicom. Był również dramatyczny, a wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. W naszej drużynie w pierwszej jedenastce zagrało aż czterech młodzieżowców, którzy zdali egzamin na tle bardzo mocnego przeciwnika.