piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 22.11.2019 13:16
Utworzono dział współpracy z kibicami w Pogoni
autor: pogonszczecin.plW połowie listopada w klubie utworzono nową komórkę - dział współpracy z organizacjami kibicowskimi i kibicami. Szefem tego pionu został Robert Rusinek.

Obszar prac nowego działu będzie bardzo szeroki. Dotyczyć ma m.in. bieżącej, bliskiej współpracy zarówno ze sformalizowanymi grupami kibiców, jak i wszystkimi fanami. Ponadto, rozwijać będzie nowe inicjatywy związane z ruchem kibicowskim oraz pozytywnymi trendami kibicowania. Robert Rusinek funkcjonuje w środowisku kibicowskim od wielu lat. Jest sekretarzem Stowarzyszenia Kibiców Pogoni Szczecin „Portowcy” oraz organizatorem wyjazdów na mecze Pogoni Szczecin. Jest też odpowiedzialny za szczecińską część ogólnopolskiego projektu „Kibice Razem”, realizowanego we współpracy m.in. z samorządem i Ministerstwem Sportu i Turystyki.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 15.11.2019 21:17
Kowalczyk i Listkowski zagrali w kadrze
autor: ME Reprezentacja Polski U-21 przegrała ze swoimi rówieśnikami z Bułgarii 3:0. Podopieczni Czesława Michniewicza są wiceliderem swojej grupy eliminacyjnej do Mistrzostw Europy. W kadrze wystąpili zawodnicy Pogoni Szczecin. Do przerwy na boisku przebywał Marcin Listkowski, którego w drugiej połowie zastąpił Przemysław Płacheta. Z kolei po przerwie na placu gry pojawił się Sebastian Kowalczyk, który wszedł w miejsce Macieja Ambrosiewicza. Następnym rywalem Polaków będzie reprezentacja Czarnogóry. Towarzyski mecz odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Podgoricy.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 11.11.2019 11:35
Pogoń na podium
W ostatniej potyczce rundy jesiennej Pogoń Szczecin wywalczyła komplet punktów. Tym samym Portowcy wskoczyli na trzecią lokatę w lidze. Wynik niedzielnej potyczki mogli otworzyć gospodarze. W 8. minucie Lukáš Haraslín łatwo wymanewrował obronę przyjezdnych. Słowak w decydującym momencie uderzył jednak wysoko ponad bramką. Chwilę później zmarnowana okazja zemściła się na drużynie z Gdańska.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 10.11.2019 01:15
Północ na kompasie
Od trzech spotkań Pogoń Szczecin czeka na zwycięstwo. W niedzielne popołudnie w derbowej potyczce szczecinianie zagrają na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Portowcy będą chcieli zrehabilitować się swoim fanom za ostatnie słabe spotkania. Te kosztowały Dumę Pomorza odpadnięciem z Pucharu Polski oraz stratę pozycji lidera. Gdańszczanie spróbują zbliżyć się do ścisłej czołówki. W porównaniu do minionego sezonu Lechia wyraźnie obniżyła loty.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 03.11.2019 15:32
Runjaic: Graliśmy dziś z bardzo dobrą drużyną
Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Dziś mecz był ciekawy. Pierwsza połowa odpowiada moim oczekiwaniom w stosunku do tego, jak mamy grać. Natomiast sposób, w jaki graliśmy w drugiej połowie był związany z dużą intensywnością. Jeszcze nie jesteśmy w stanie, by utrzymać takie tempo przez cały mecz. Graliśmy dziś z bardzo dobrą drużyną. Lech jest jednym z największych klubów w lidze. Ma w swoich szeregach dobrych zawodników i kształci młodych, co dziś widzieliśmy.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 03.11.2019 09:45
Remis z Lechem
autor: aszefRemisem 1:1 zakończyło się spotkanie Pogoni Szczecin z Lechem Poznań. Podopieczni Kosty Runjaića, którzy byli faworytem tego spotkania nie wykorzystali szansy aby wrócić na pozycję lidera PKO Ekstraklasy i kontynuują serię słabszych występów.
Prowadzenie dla Portowców w 21. minucie uzyskał Srdan Spiridonović, ale gospodarze nie potrafili podwyższyć wyniku i zemściło się to na nich w końcówce meczu.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 01.11.2019 17:07
Wrócić na właściwą drogę
autor: Krzysztof Grzeszkowiak Niemal po miesiącu Portowcy znów wystąpią na własnym boisku. W sobotni wieczór Duma Pomorza zagra z Lechem Poznań. Ostatnie dni nie należały do udanych dla szczecinian. Pogoń przegrała ligową potyczkę z Cracovią Kraków, a w minioną środę niespodziewanie przegrała w 1/16 finału Pucharu Polski ze Stalą Mielec. Zespół Kolejorza przyjedzie do Szczecina z chęcią przerwania serii dwóch ligowych porażek z rzędu.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 31.10.2019 11:07
Pogoń odpadła z Pucharu Polski
autor: pogonszczecin.plPogoń zakończyła się swój udział w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski. Portowcy odpadli po porażce ze Stalą Mielec 0:2.
Drugi raz przyszło Portowcom udać się na Podkarpacie w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski. W poprzedniej rundzie Pogoń ograła Stal Rzeszów. Tym razem rywalem zawodników Kosty Runjaica była też Stal, ale ta z Mielca. Jak to w pucharze, szkoleniowiec zrobił kilka zmian. Szansę gry od początku dostali: Jakub Bursztyn, Adam Frączczak, Iker Guarrotxena czy Michalis Manias.

KKS Lech Poznań S.A.

dane uzupełnić pomogli: Daniels, nitek91, ahmed997, 20VXC94, KondzioKSB, Alikowaty17, maksiu1986, Lukas1986 - dziękujemy