piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 24.06.2019 20:10
Oleksiak w Olimpii
autor: archiwum prywatne zawodniczki
Paulina Oleksiak została nową zawodniczką Olimpii Szczecin. Niespełna siedemnastoletnia piłkarka ma już za sobą występy w kadrze Polski do lat 17. W poprzednim sezonie grała w pierwszym i drugim zespole UKS SMS Łódź.
piłka nożna / kobiety paulinus - 24.06.2019 20:06
Ostatnie rozstrzygnięcia
autor: MKS OlimpiaSezon ligowy już za nami. Do rozdania zostały jeszcze medale Mistrzostw Polski Juniorek. W rozpoczynających się w Łodzi rozgrywkach zagrają także piłkarki Olimpii Szczecin, które bronić będą brązowego medalu sprzed roku. Obrona trzeciej lokaty nie wyklucza walki o zwycięstwo. Zadanie nie będzie należeć jednak do najłatwiejszych, ponieważ na swej drodze nasze juniorki spotkają między innymi zeszłorocznego mistrza Polski.

Walkę w grupie szczecinianki rozpoczęły od meczu UKS SMS Łódź, który przegrały 0:1. Kolejnymi rywalkami będą Resovia Rzeszów oraz TS ROW Rybnik.
piłka nożna / kobiety paulinus - 19.06.2019 10:19
Niezasłużona porażka sianowianek
Bardzo źle rozpoczęły piłkarki Victorii SP2 Sianów mecz w Wałczu z UKS Orzeł 2010. Straciły bramkę już w pierwszej minucie spotkania a jej autorką była Anna Nowak. Niestety według relacji ekipy sianowskiej była to bramka ze spalonego. Rozkojarzone tak szybką i niefortunną stratą gola piłkarki Victorii SP2 nie grały najlepiej czego efektem była stracona w 26 minucie druga bramka. Jej strzelczynią ponownie była Anna Nowak i Orzeł Wałcz prowadził 2:0. Bramka ta trochę podłamała sianowianki , które długo nie mogły się otrząsnąć po jej stracie. W 45 minucie niewiele brakowało aby Victoria SP2 uzyskała kontaktową bramkę ale strzał jednej z sianowianek wylądował na poprzeczce wałeckiej drużyny. Tak więc pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem ekipy z Wałcza, zasłużonym ale trochę za wysokim.
piłka nożna / kobiety paulinus - 11.06.2019 21:18
Na sześć z dwoma
autor: Kalosz80Niemal celująco zagrały piłkarki Olimpii Szczecin w ostatnim w tym sezonie występie w Ekstralidze. Niemal, bo przegrały pierwszą cześć meczu, w drugiej zaś nie pozostawiły swoim rywalkom złudzeń i pokonały w całym meczu AZS Wrocław 6-2.
Przed przerwą oglądaliśmy dość senny pojedynek, w którym nie brakowało jednak kilku podbramkowych sytuacji. Jedyne trafienie zdobyły przyjezdne. Niezdecydowanie w szeregach olimpijek wykorzystała Julia Siepietowska, ustalając wynik pierwszej części meczu.

piłka nożna / kobiety maksiu7 - 09.06.2019 20:19
Zwycięstwo Błękitnych nad Olimpią
autor: maksiuW ostatniej kolejce rozgrywek o mistrzostwo III zachodniopomorskiej ligi kobiet do Stargardu przyjechała drużyna Olimpii III Szczecin. Spotkania pomiędzy KP Błękitni Stargard, a Olimpią Szczecin zawsze były zacięte, a kibice oglądali ciekawe widowiska. Tak też było i tym razem.

Już w dwóch pierwszych minutach oba zespoły miał świetne sytuacje na objęcie prowadzenia, a jednym przypadku zabrakło odrobiny precyzji, a w drugim szczęścia. Taką bardzo wyrównaną grę mogliśmy obserwować przez pierwszy kwadrans. Później zespół Błękitnych zaczął przeważać i stwarzać sobie więcej sytuacji do objęcia prowadzenia. Sztuka ta udała się w 29 minucie, gdy dokładne podanie Katarzyny Litwinowicz trafiło do Natalii Gugały, a nasza napastniczka przebiegła kilkadziesiąt metrów i znalazła się sam na sam z bramkarką Olimpii i dała Błękitnym prowadzenie. Błękitne poszły za ciosem i przed kolejne minuty ostrzeliwały bramkę szczecinianek, jednak do przerwy więcej bramek już nie oglądaliśmy.
piłka nożna / kobiety Bengoro - 09.06.2019 20:18
Kotwica Kołobrzeg w I lidze!
autor: FB Kotwica KołobrzegDrużyna istnieje pięć lat. Dwa lata temu świętowały awans do II ligi. Teraz wywalczyły awans do pierwszej ligi.
Po SWD Wodzisław Śląski i Sparcie Daleszyce trzecim spośród czterech klubów, które w tym sezonie mogą wywalczyć awans do I ligi kobiet jest Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg. Piłkarki znad Bałtyku awans na szczebel pierwszej ligi wywalczyły z międzywojewódzkiej II ligi kobiet obejmującej województwa kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie i wielkopolskie.
piłka nożna / kobiety paulinus - 07.06.2019 10:29
Grają panie
www.ligowiec.netZapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / kobiety paulinus - 05.06.2019 22:34
Minimalna porażka
autor: kalosz80Po bardzo wyrównanym meczu Olimpia Szczecin uległa w Krakowie AZS UJ 0-1. Oba zespoły stworzyły w całym spotkaniu kilka ciekawych sytuacji podbramkowych. Jednak w większości akcji obronną ręką wychodziły bramkarki Joanna Pastusiak oraz Karolina Klabis. Wyjątkiem była sytuacja z 81 minuty, kiedy bramkarkę ze Szczecina pokonała Justyna Maziarz.