Podkoszowy zawodnik występował w poprzednim sezonie w Elektrobud-Investment ZB
Pruszków. 24-latek notował średnio 8 punktów i 3 zbiórki na mecz. W przeszłości
reprezentował on również na poziomie 1 ligi barwy Polonii Leszno oraz Śląska Wrocław.
- dodaje. Kołobrzeską
koszykówkę zasila grupa Energa S.A.
koszykówka / I liga Bengoro - 03.07.2020 09:13
Kotwica nie zwalnia tempa
autor: MUKS Kotwica 50 KołobrzegKołobrzeskich barw przez najbliższe dwa sezony będzie bronił Szymon Pawlak (na zdjęciu z tyłu). 22-letni skrzydłowy zeszły sezon spędził w Łańcucie. Tam na parkiecie spędzał średnio 23 minuty, w czasie których zdobywał 10 punktów i notował 4 zbiórki. - Podpisaliśmy kontrakt z zawodnikiem, który zostawi serce na boisku. To młody i perspektywiczny gracz, który będzie rozwijał się razem w naszym zespołem - mówi trener Tanasiejczuk. Kołobrzeską koszykówkę zasila grupa Energa S.A.
koszykówka / I liga skryba1213 - 30.06.2020 06:16
Czas na pierwszy Kontrakt
Pierwszym wzmocnieniem Czarodziejów z Wydm został Filip Struski. Ma on za sobą grę na najwyższym poziomie rozgrywek w Polsce w Polpharmie. 26-latek ostatni sezon spędził w Biofarmie Baskecie Poznań. W tracie sezonu 2019/20 notował 10 punktów i 8 zbiórek na mecz.

Analizowaliśmy grę Filipa i idealnie pasuje do stylu gry, jaki chcemy prezentować. Ma dużo walorów, które w połączeniu z grą reszty zespołu mogą dać kibicom dużo radości z oglądania naszej koszykówki i cieszenia się z wielu wygranych - mówi trener Tanasiejszuk. Filip Struski związał się z nami dwuletnim kontraktem. Filip witamy na pokładzie Kotwicy. Sponsorem tytularnym Kotwicy jest Grupa Energa S.A.

koszykówka / I liga Bengoro - 11.04.2020 08:00
Wesołych Świąt
Życzenia Radosnych i przede wszystkim Zdrowych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosną i wiarą w sens życia wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.

koszykówka / I liga skryba1213 - 10.03.2020 14:12
Komunikat dotyczący meczów na szczeblu PZKosz
autor: pzkosz.plW związku z decyzją ogłoszoną przez Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, Polski Związek Koszykówki informuje, że wszystkie spotkania na szczeblu PZKosz o charakterze imprezy masowej do odwołania będą rozgrywane bez udziału publiczności.

- Zagrożenie rozprzestrzeniania się koronowirusa w Polsce jest coraz bardziej realne, a Polska Liga Koszykówki oraz Polski Związek Koszykówki dostosowuje się do obowiązujących przepisów. Premier Mateusz Morawiecki we wtorek poinformował o odwołaniu wszystkich imprez masowych. Podjęliśmy decyzję, że mecze na szczeblu PZKosz będą odbywały się zgodnie z terminarzem, ale bez udziału publiczności. Taka sytuacja będzie miała miejsce do odwołania. Mamy jednocześnie nadzieję, że kibice będą mogli jak najszybciej wrócić do hal i wspólnie przeżywać sportowe emocje - powiedział Radosław Piesiewicz, Prezes Energa Basket Ligi i Polskiego Związku Koszykówki.

koszykówka / I liga me - 21.01.2020 16:31
Derby z Czarnymi
autor: MUKS Kotwica 50 Kołobrzeg Jak wiadomo, derby rządzą się swoimi prawami.

Często miejsce zajmowane w tabeli nie ma żadnego znaczenia. W poprzednim sezonie pierwsze zwycięstwo odnieśliśmy właśnie nad drużyną ze Słupska na ich parkiecie. Czy pierwsze zwycięstwo w nowym roku odniesiemy w hali Gryfia?
koszykówka / I liga maggi - 09.01.2020 08:57
Porażka na rozpoczęcie roku
autor: Kotwica KOłobrzegPo świąteczno-noworocznej przerwie powróciliśmy do rozgrywek I Ligi Koszykówki Mężczyzn. Czarodziei z Wydm czekała trudna przeprawa z drużyną czołówki ligi WKK Wrocław z Piotrem Niedźwiedzkim w składzie. Mecz ten był pojedynkiem najlepszych środkowych ligi ,,Niedźwiedzia” z Madrayem. Kto wygrał to podkoszowe starcie?

Mecz rozpoczęliśmy składem Jakub Stanios, Bartosz Wróbel, Patryk Przyborowski, Łukasz Bodych oraz Nick Madray. Początek spotkania to nasza agresywna obrona, która niestety często kończyła się rzutami wolnymi, które bezbłędnie wykorzystywali wrocławianie. W naszym ataku szalał powracający po kontuzji Patryk Przyborowski. W połowie kwarty udało się wyjść gościom na kilkupunktowe prowadzenie za sprawą Jędrzejewskiego. Chwilę później Kotwica rozpoczęła serię 8-0 dającą jej czteropunktowe prowadzenie. Niestety ostatnie minuty tej kwarty należały do gości, którzy objęli prowadzenie za sprawą celnych rzutów z dystansu Prostaka. Po pierwszej części meczu przegrywaliśmy 25-29.

Początek drugiej kwarty to powiększająca się przewaga gości do 8 punktów. Za zdobywanie punktów w tym czasie odpowiedzialny był lider wrocławian Niedźwiedzki, który trafiał zarówno spod kosza, jak i zza łuku. Goście nadal powiększali przewagę za sprawą dobrej skuteczności z dystansu, która w 7 minucie kwarty pozwoliła im objąć kilkunastopunktowe prowadzenie. Do przerwy prowadzili goście 45-60.
koszykówka / I liga skryba1213 - 23.12.2019 11:33
To już trzynaste Boże Narodzenie, które spędzamy razem z Wami. Po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sportowych świąt.