ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 13.07.2020 20:42
Finał Pucharu Polski ZZPN
W wyniku losowania ustalono gospodarza Finału Pucharu Polski ZZPN. Mecz pomiędzy KKPN Bałtyk Koszalin - Klub Sportowy Świt Skolwin - Szczecin odbędzie się na stadionie Bałtyku w Koszalinie.

W porozumieniu z klubami ustalono termin na sobotę, 18 lipca 2020r. (sobota) godz. 17:00.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 10.07.2020 07:08
Półfinał Pucharu Polski ZZPN
W sobotę 11 lipca 2020 r. o godzinie 17:00 rozegrane zostaną mecze półfinałowe Pucharu Polski ZZPN.

W półfinale zmierzą się ze sobą:
1.Sokół Karlino- Świt Szczecin
2.SCRS Barlinek - Bałtyk Koszalin

Finał Pucharu Polski planowany jest na 22 lipca br.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki pszczolek - 30.06.2020 11:09
Rodzice bawili się razem z dziećmi
autor: PszczółekW piątek 26 czerwca oraz w sobotę 27 czerwca w Kamieniu Pomorskim odbyły się dwie części Piłkarskiego Turnieju Pokoleń czyli wydarzenia sportowego, które w formie pikniku, gier i zabaw propagowało wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki skryba1213 - 30.06.2020 06:34
Zasłużeni dla Polonii
autor: Stanisław RazmusW sobotę 27 czerwca 2020 roku na Stadionie Miejskim w Płotach zebraliśmy się już po raz dziewiętnasty, aby uczcić pamięć śp. Tadeusza Kowalczyka i po raz piąty śp. Stefana Medyńskiego. Przed turniejem przedstawiciele oldbojów na Cmentarzach w Płotach i Trzebiatowie złożyli wieńce i kwiaty na grobie Pana Tadeusza i Stefana . Obaj byli wielkimi pasjonatami futbolu.

Przez wiele lat działali społecznie w świecie piłkarskim naszej małej miejscowości, zachęcając zarówno starszych jak i tych młodszych do gry w piłkę. Funkcjonowali w futbolu w innych rolach, bo Pan Stefan był klubowym działaczem, członkiem zarządu i jednym z założycieli drużyny oldbojów, a z kolei Pan Tadeusz to trener i zawodnik Polonii oraz Dyrektor SP Nr. 1 w Płotach.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki skryba1213 - 25.06.2020 07:00
Przed nami VI Runda Pucharu Polski ZZPN
W sobotę 27 czerwca 2020 r. o godzinie 17:00 rozegrane zostaną mecze VI Rundy Pucharu Polski ZZPN.

Pary VI rundy:
1. Jeziorak Szczecin - Świt Szczecin
2. Odra Chojna - Chemik Police
3. Energetyk Gryfino - Iskierka Szczecin
4. SCRS Barlinek - Pogoń II Szczecin
5. Korona Człopa - Sokół Karlino
6. Pomorzanin Sławoborze - Kotwica Kołobrzeg
7. Wieża Postomino - Rasel Dygowo
8. Sława Sławno - Bałtyk Koszalin

Pary VI rundy Pucharu ZZPN - Szczecin
Pary VI rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 23.06.2020 11:36
Piłkarski Turniej Pokoleń
Pomorski zaprasza na Piłkarski Turniej Pokoleń, czyli wydarzenie sportowe, które w formie pikniku, gier i zabaw ma propagować wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.
Wydarzenie to ma charakter dnia otwartego, w którym dzieci, rodzice mogą się zapoznać z działalnością Akademii, co mamy nadzieję przekona ich do uprawiania sportu przez ich pociechy nie tylko od święta. Planujemy rozegranie turnieju drużyn mieszanych, w którym rodzice zagrają razem z dziećmi oraz inne konkursy w tym popularnego „turbokozaka”.
Wszyscy ciągle pamiętamy o zagrożeniu wynikającym z epidemią COVID-19. Dlatego przede wszystkim dla bezpieczeństwa dzieci zdecydowaliśmy się podzielić wydarzenie na dwie części:

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki skryba1213 - 05.06.2020 21:48
Wyniki konkursu z okazji Dnia Dziecka
autor: Kibice Razem Pogoni Szczecin W końcu po trudach i znojach udało Nam się wybrać najlepsze 3 miejsca w konkursie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka! Szczerze mówiąc, nie było to proste zadanie, ponieważ każdy z Was wykazał się wyjątkową kreatywnością i pomysłowością!

Jednak jak to w konkursach, podium ma tylko 3⃣ miejsca. 🥇🥈🥉
I tak podzieliliśmy naszych zwycięzców między 2⃣ kategorie:

Pierwsza z nich plastyczna, kształtuje się następująco:
Miejsce I : Martyna
Miejsce II : Rodzeństwo: Karolina i Szymon z Łobza
Miejsce III: Michał lat 11
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki paulinus - 25.05.2020 11:50
Trening naborowy w Olimpii
Zapraszamy wszystkie dziewczęta z roczników 2002 - 2006 zainteresowane trenowaniem piłki nożnej na otwarty trening naborowy. Trening odbędzie się w najbliższy wtorek 26.05.2020 o godzinie 8:00 na boisku przy ul. Witkiewicza 72 w Szczecinie. Należy mieć ze sobą strój sportowy oraz buty piłkarskie. Zapraszamy wszystkie dziewczyny, które pragną sprawdzić się w piłkarskim fachu.

Przyjdź i daj sobie szansę - niech piłka nożna stanie się Twoją pasją - naszą pasją jest od wielu lat. Czekamy właśnie na Ciebie!

Zaproszenie znajdziecie TUTAJ
        starsze newsy   
 

Ludowy Klub Sportowy Iskra Golczewo

dane uzupełnić pomogli: Zulek, Iskra, mudynda, Iskiera, keyking, zwiadowca21, Lojalny, Iskiera, HWDP, mazurek10, tintirintin, mazurek10, iskra21, zawieszka, Lojalny, zawieszka, mazurek10, Iskra, Cristiano69, mazurek10, lksiskra, Kant, Iskra, HWDP, Iskra, Iskra, Iskra - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2020/2021
1.  Mewa Resko 0 pkt 0 / 0
2.  Sarmata Dobra 0 pkt 0 / 0
3.  Wicher Brojce 0 pkt 0 / 0
4.  Piast Chociwel 0 pkt 0 / 0
5.  Pomorzanin Nowogard 0 pkt 0 / 0
6.  Sparta Gryfice 0 pkt 0 / 0
7.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 0 pkt 0 / 0
8.  Stal Szczecin 0 pkt 0 / 0
9.  Arkonia Szczecin 0 pkt 0 / 0
10.  Mierzynianka Mierzyn 0 pkt 0 / 0
11.  Iskra Golczewo 0 pkt 0 / 0
12.  Jantar Dziwnów 0 pkt 0 / 0
13.  KS Fala Międzyzdroje 0 pkt 0 / 0
14.  Dąb Dębice 0 pkt 0 / 0
15.  Orzeł Łoźnica 0 pkt 0 / 0
16.  Jeziorak Szczecin 0 pkt 0 / 0
17.  Prawobrzeże Świnoujście 0 pkt 0 / 0
18.  Tanowia Tanowo 0 pkt 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 5 : 3
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 5 : 3
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 4 : 2
KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 8 : 2
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 4 : 3
Iskra Golczewo - Masovia Maszewo 4 : 1
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 6 : 2
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 4 : 2
Iskra Golczewo - Piast Chociwel 2 : 2
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 6 : 2
Iskra Golczewo - Wicher Brojce 3 : 3
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 4 : 1
Ina Goleniów - Iskra Golczewo 3 : 3
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 6 : 4
Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo 1 : 4
KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 0 : 5
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 1 : 3
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 3 : 1
Orzeł Łoźnica - Iskra Golczewo 2 : 3
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 : 1
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 1 : 1
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 1 : 1
KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 0 : 6
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 : 2
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 3 : 1
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 1 : 0
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 1 : 7
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Golczewo 0 : 2
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 2 : 2
Polonia Płoty - Iskra Golczewo 2 : 2
Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Golczewo 0 : 6
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Sowianka Sowno - Iskra Golczewo 0 : 3
Aquila Szczecin - Iskra Golczewo 6 : 8
Iskra Golczewo - Vineta Wolin 1 : 0
Sparingi
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 5 : 2
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo 0 : 6
Sparta Węgorzyno - Iskra Golczewo 1 : 2
Puchar Polski ZZPN - Szczecin
Energetyk Gryfino - Iskra Golczewo 4 : 1
Sparingi
Iskra Golczewo - Vineta Wolin 2 : 4
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 18 lip
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
KS Fala Międzyzdroje - Iskra Golczewo 02 sie
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 09 sie
Dąb Dębice - Iskra Golczewo 15 sie
Iskra Golczewo - Jantar Dziwnów 22 sie
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo 29 sie
Iskra Golczewo - Sarmata Dobra 05 wrz
Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo 13 wrz
Iskra Golczewo - Pomorzanin Nowogard 19 wrz
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo 26 wrz
Iskra Golczewo - Tanowia Tanowo 03 paź˝
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 10 paź˝
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica 17 paź˝
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 24 paź˝
Iskra Golczewo - Sparta Gryfice 31 paź˝
Stal Szczecin - Iskra Golczewo 07 lis
Piast Chociwel - Iskra Golczewo 14 lis
Iskra Golczewo - Mewa Resko 21 lis
 
top komentarze
newsy:
7 » Luis Mata nowym zawodni »
2 » Szmit trenerem Chemika
2 » Falborska w Kotwicy
2 » Sarmata wygrywa w spari »
1 » Borger odchodzi z Chemi »
1 » LZS Orkan Dalewo szuka  »
1 » Wawrzyniak i Szczyrba z »
1 » W Gościnie oldboje zako »
1 » Półfinał Pucharu Polski »
1 » Ignasiak zawodnikiem Vi »
mecze:
7 » Pomorzanin Nowogard-Pra »
7 » Orzeł Bierzwnik-Korona  »
7 » Sarmata Dobra-Mierzynia »
6 » Polonia Płoty-Lech Czap »
5 » Błękitni Stargard-Stal  »
5 » SCRS Barlinek-Chemik Po »
4 » Mechanik Bobolice-MKP S »
3 » Polski Cukier Kluczevia »
3 » SCRS Barlinek-Bałtyk Ko »
3 » Wieża Postomino-GKS Leś »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
paulinus Prezes2019
strzalawyg...
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2848
• imprez: 122106
• newsów: 73460
• użytkowników: 74493
• komentarzy: 1095110
• zdjęć: 794704
• relacji: 38580
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies