piłka nożna / IV liga skryba1213 - 14.11.2019 08:49
Gra IV liga
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w tym sezonie spotkania IV ligi zachodniopomorskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / IV liga TUPACK - 31.10.2019 23:24
Wszystkie mecze Floty o 13:00
Informujemy, że przesunięta została o godzinę pora rozpoczęcia meczu 16. kolejki IV ligi Flota - Błękitni II Stargard. Zostanie on rozegrany w sobotę o godzinie 13:00. Tym samym wszystkie mecze z udziałem Floty jakie zostały do rozegrania tej jesieni (w tym także o Puchar Polski) rozpoczną się o godzinie 13:00. Najbliższy z Raselem Dygowo w niedzielę, pozostałe w soboty. Za zmianę przepraszamy.
piłka nożna / IV liga czerwin - 27.10.2019 12:43
Darłovia lepsza od Hutnika!
autor: tomdarPiłkarze Hutnika Szczecin przegrali drugie spotkanie z rzędu i trzecie w sezonie, mimo tego pomarańczowo-czarni pozostają wiceliderem rozgrywek. Na jeden z najdalszych wyjazdów, podopieczni Krzysztofa Kubackiego jechali podrażnieni ubiegłotygodniową porażką ze Spartą.

Gospodarze z Darłowa tydzień wcześnie również przegrali i to w Szczecinie, lecz z Iskierką. Od pierwszego gwizdka arbitra oba zespoły grały ostrożnie i z respektem do przeciwnika. Piłkarze Hutnika świadomi zagrożenia w postaci najskuteczniejszego strzelca Darłovii, czyli Wiktora Sawickiego, spokojnie czekali na rywala i próbowali odpowiadać kontratakiem. Tego dnia zwodnicy wicelidera ligi mieli jednak problemy z zaskoczeniem przeciwnika i odpowiednim tempem akcji. Często również brakowało dokładności podań. Te wszystkie cechy z minuty na minutę prezentowali natomiast gospodarze, którzy atakowali coraz częściej i groźniej.
piłka nożna / IV liga Trener36 - 22.10.2019 20:21
Józef Andrzejewski trenerem Sparty!
Od 12 kolejki trenerem zespołu seniorów Sparty został Józef Andrzejewski.

Józef Andrzejewski pochodzi z Płot. Obecnie jest nauczycielem w Szkole Podstawowej w Płotach. W poprzednich latach prowadził zespoły Pomorzanina Nowogard, Polonii Płoty czy Wichra Brojce.
piłka nożna / IV liga czerwin - 20.10.2019 10:15
Sparta zatrzymała Hutnika!
autor: czerwinPiłkarze Hutnika Szczecin niespodziewanie ulegli na własnym boisku drużynie Sparty Węgorzyno i tym samym zakończyli swoją passę dziesięciu meczów bez porażki!

Pomarańczowo - czarni byli zdecydowanym faworytem tego spotkania, gdyż przez ostatnie spotkania przechodzili jak burza, a goście mieli problemy z regularnym zdobywaniem punktów. Pierwsza połowa nie wskazywała, by gospodarzom miała przytrafić się krzywda, choć goście udowodnili, że nie przyjechali czekać na najniższy wymiar kary. Co prawda piłkarze Sparty nie stworzyli sobie żadnej stuprocentowej okazji, ale odważnie atakowali i kilka razy zagościli pod bramką Damiana Wiśniewskiego. Ponownie problemy ze skutecznością mieli natomiast podopieczni Krzysztofa Kubackiego.

Miejski Klub Sportowy Ina Goleniów

dane uzupełnić pomogli: WpV, grovest, tasia, maksiu1986, ina58, Lukas1986, madzia89 - dziękujemy