piłka nożna / IV liga Bengoro - 19.04.2019 21:03
Gra IV liga
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania IV ligi zachodniopomorskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / IV liga paulinus - 15.04.2019 14:56
Pogrom w Moryniu
autor: Ariel SzydłowskiW zakończonym meczu XXIII kolejki IV ligi Chemicy rozgromili na własnym boisku Morzycko Moryń 9:0.
Zbudowana na ostatnią chwilę drużyna z Morynia była tylko tłem dla naszej naszego zespołu. Morzycko jeszcze na tydzień przed ligą nie było pewne czy przystąpi do rozgrywek. Chemicy od pierwszej do 90 minuty pewnie kontrolowali przebieg gry, a strzelanie już w 3 minucie meczu rozpoczął Szymon Kapelusz. Jeszcze przed przerwą padło kolejne pięć bramek i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6:0 dla Chemika.
piłka nożna / IV liga czerwin - 14.04.2019 09:16
Dreszczowiec w Wałczu
autor: czerwinPiłkarze Hutnika Szczecin odnieśli bardzo cenne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Orłem Wałcz, który był spotkaniem o przysłowiowe sześć punktów.

Na tym meczu ciążyła bardzo duża presja, gdyż oba zespoły znajdowały się w strefie spadkowej. Zwycięstwo było szansą na wydostanie się spod kreski, a porażka mogła zaważyć na późniejszej degradacji drużyny. Jeśli ktoś z obu stron spodziewał się huraganowych ataków, to musiał być zawiedziony, gdyż zespoły zaczęły ten mecz bardzo ostrożnie. Z upływem czasu goście ze Szczecina zaczęli coraz śmielej atakować swojego przeciwnika.
piłka nożna / IV liga Bengoro - 11.04.2019 19:12
Gra IV liga
piłka nożna / IV liga paulinus - 08.04.2019 08:34
Chemik przegrywa z Ina
autor: ArielW meczu XXII kolejki Chemicy przegrali na własnym boisku z Iną Goleniów 0:1. Jedyną bramkę w 89 minucie meczu zdobył Winogrodzki.
Nie tak wyobrażali sobie zawodnicy i kibice Chemika mecz żółtozielonych z Iną Goleniów. Miał być rewanż za porażkę w rundzie jesiennej a w samej końcówce meczu Chemicy stracili bramkę, która dała 3 punkty drużynie Iny. Kto wie jakby ten mecz się potoczył, gdyby w 10 minucie meczu i 30 minucie sędzia główny uznał dwie zdobyte przez naszą drużynę bramki. W obu przypadkach sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej. Najpierw Adama Wiejkucia a w drugiej sytuacji Nikity Vovchenko.
piłka nożna / IV liga czerwin - 07.04.2019 19:55
Szalony mecz na Nehringa
autor: czerwinKolejnym rywalem Hutnika Szczecin, w walce o utrzymanie IV ligi, był Rasel Dygowo. Oba zespoły toczyły pojedynek o punkty do samego końca, dzięki czemu kibice mieli zagwarantowane duże emocje.
W dotychczasowych pięciu meczach między tymi zespołami, rozegranych na obiekcie Hutnika, padło zaledwie osiem bramek. W tym jednym spotkaniu piłkarze obu drużyn prawie podwoili ten dorobek. Mimo tego nie oglądaliśmy wielu strzałów w kierunku bramki, a kiedy takie miały miejsce, prawie każdy kończył się golem. Przez większą część pierwszej połowy gra toczyła się głównie w środku pola, tak jakby oba zespoły ostrożnie czekały na błąd rywala. Choć gra często przenosiła się z jednej połowy boiska na drugą to akcje ofensywne nie znajdowały finalizacji.
piłka nożna / IV liga GRYF1984 - 05.04.2019 09:10
Gryf Kamień Pomorski będzie wspierał chorego Wojtusia
autor: PszczółekPiłkarze oraz członkowie Zarządu Gryfa zapraszają wszystkich Mieszkańców oraz gości, na sobotni mecz IV ligi województwa zachodniopomorskiego. Drużyna z Kamienia Pomorskiego zmierzy się z Błękitnymi II Stargard jednak nie to będzie najważniejsze. W przerwie spotkania zostanie przeprowadzona zbiórka środków dla małego Wojtka z Golczewa.

- Wspólnie z zawodnikami i działaczami podjęliśmy decyzję o tym, że nie możemy stać obojętnie. Dlatego też w trakcie sobotniego spotkania, będzie można m.in. skosztować grochówki, z której cały dochód zostanie przekazany na leczenie chorego Mieszkańca Golczewa - mówi prezes Adrian Majewski.

piłka nożna / IV liga paulinus - 05.04.2019 08:26