piłka nożna / Ekstraklasa
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 15.11.2019 21:17
Kowalczyk i Listkowski zagrali w kadrze
autor: ME Reprezentacja Polski U-21 przegrała ze swoimi rówieśnikami z Bułgarii 3:0. Podopieczni Czesława Michniewicza są wiceliderem swojej grupy eliminacyjnej do Mistrzostw Europy. W kadrze wystąpili zawodnicy Pogoni Szczecin. Do przerwy na boisku przebywał Marcin Listkowski, którego w drugiej połowie zastąpił Przemysław Płacheta. Z kolei po przerwie na placu gry pojawił się Sebastian Kowalczyk, który wszedł w miejsce Macieja Ambrosiewicza. Następnym rywalem Polaków będzie reprezentacja Czarnogóry. Towarzyski mecz odbędzie się w najbliższy poniedziałek w Podgoricy.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 11.11.2019 11:35
Pogoń na podium
W ostatniej potyczce rundy jesiennej Pogoń Szczecin wywalczyła komplet punktów. Tym samym Portowcy wskoczyli na trzecią lokatę w lidze. Wynik niedzielnej potyczki mogli otworzyć gospodarze. W 8. minucie Lukáš Haraslín łatwo wymanewrował obronę przyjezdnych. Słowak w decydującym momencie uderzył jednak wysoko ponad bramką. Chwilę później zmarnowana okazja zemściła się na drużynie z Gdańska.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 10.11.2019 01:15
Północ na kompasie
Od trzech spotkań Pogoń Szczecin czeka na zwycięstwo. W niedzielne popołudnie w derbowej potyczce szczecinianie zagrają na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Portowcy będą chcieli zrehabilitować się swoim fanom za ostatnie słabe spotkania. Te kosztowały Dumę Pomorza odpadnięciem z Pucharu Polski oraz stratę pozycji lidera. Gdańszczanie spróbują zbliżyć się do ścisłej czołówki. W porównaniu do minionego sezonu Lechia wyraźnie obniżyła loty.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 03.11.2019 15:32
Runjaic: Graliśmy dziś z bardzo dobrą drużyną
Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Dziś mecz był ciekawy. Pierwsza połowa odpowiada moim oczekiwaniom w stosunku do tego, jak mamy grać. Natomiast sposób, w jaki graliśmy w drugiej połowie był związany z dużą intensywnością. Jeszcze nie jesteśmy w stanie, by utrzymać takie tempo przez cały mecz. Graliśmy dziś z bardzo dobrą drużyną. Lech jest jednym z największych klubów w lidze. Ma w swoich szeregach dobrych zawodników i kształci młodych, co dziś widzieliśmy.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 03.11.2019 09:45
Remis z Lechem
autor: aszefRemisem 1:1 zakończyło się spotkanie Pogoni Szczecin z Lechem Poznań. Podopieczni Kosty Runjaića, którzy byli faworytem tego spotkania nie wykorzystali szansy aby wrócić na pozycję lidera PKO Ekstraklasy i kontynuują serię słabszych występów.
Prowadzenie dla Portowców w 21. minucie uzyskał Srdan Spiridonović, ale gospodarze nie potrafili podwyższyć wyniku i zemściło się to na nich w końcówce meczu.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 01.11.2019 17:07
Wrócić na właściwą drogę
autor: Krzysztof Grzeszkowiak Niemal po miesiącu Portowcy znów wystąpią na własnym boisku. W sobotni wieczór Duma Pomorza zagra z Lechem Poznań. Ostatnie dni nie należały do udanych dla szczecinian. Pogoń przegrała ligową potyczkę z Cracovią Kraków, a w minioną środę niespodziewanie przegrała w 1/16 finału Pucharu Polski ze Stalą Mielec. Zespół Kolejorza przyjedzie do Szczecina z chęcią przerwania serii dwóch ligowych porażek z rzędu.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 31.10.2019 11:07
Pogoń odpadła z Pucharu Polski
autor: pogonszczecin.plPogoń zakończyła się swój udział w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski. Portowcy odpadli po porażce ze Stalą Mielec 0:2.
Drugi raz przyszło Portowcom udać się na Podkarpacie w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski. W poprzedniej rundzie Pogoń ograła Stal Rzeszów. Tym razem rywalem zawodników Kosty Runjaica była też Stal, ale ta z Mielca. Jak to w pucharze, szkoleniowiec zrobił kilka zmian. Szansę gry od początku dostali: Jakub Bursztyn, Adam Frączczak, Iker Guarrotxena czy Michalis Manias.

piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 30.10.2019 10:04
Po awans do Mielca
autor: pogonszczecin.plW środę o 17:30 Portowcy powalczą o awans do kolejnej rundy Pucharu Polski w Mielcu ze Stalą.

Szczecinianie ostatni raz z mieleckim zespołem mierzyli się w sezonie 1989 roku w Pucharze Polski, na wyjeździe Pogoń przegrała 2:4, a w rewanżu padł remis 2:2. Trener Dumy Pomorza w jedenastce, która rozpocznie dzisiejszy pojedynek dokona kilka zmian. - Będziemy mieli zmianę w bramce - mówił Kosta Runjaic - Dokonamy kilku rotacji, ale będziemy mieli mocny skład na ten mecz. Może zdarzyć się tak, że Adam Buksa nie zagra od początku. Wystąpić mogą także Igor Łasicki i Adam Frączczak.

Górnik Zabrze

dane uzupełnić pomogli: maksiu1986, Lukas1986, Lukas1986, Lukas1986 - dziękujemy