ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
uzupełnij dane klubu
pełna nazwa klubu
  
nazwa skrócona
  
data założenia jeżeli nie można ustalić dokładnej daty - zostaw 00
  
barwy oddzielane myślnikiem
  
adres
  
telefon
  
strona www jeden adres w jednej linii
  
adres e-mail
  
prezes
  
trener
  
skład
  
sukcesy
  
historia
  
uwagi do moderatora jeżeli masz uwagi, propozycje do osoby, która będzie zatwierdzać Twoje zgłoszenie - wpisz je tutaj
  
herb/logo klubu jeżeli chcesz zmienić plik z herbem/logo klubu - plik prześlij jako załącznik na adres me@ligowiec.net - nie zapomnij napisać jakiego klubu herb/logo przesyłasz minimalne rozmiary pliku to 150x200 pikseli
 

Klub Sportowy Myśla Dargomyśl

dane uzupełnić pomogli: tomekmysla, rado21, tomekmysla, bikko, skuta4, tasia, PAPAJ11, Rezerwowy19, Rezerwowy19, Rezerwowy19 - dziękujemy
uzupełnij/popraw dane klubu

tabela
A Klasa gr. 5 2020/2021
1.  Łabędź Widuchowa 12 pkt 19 / 6
2.  Myśla Dargomyśl 10 pkt 12 / 4
3.  Witniczanka Witnica 9 pkt 15 / 9
4.  Zieloni Zielin 9 pkt 9 / 11
5.  Mieszko Mieszkowice 9 pkt 7 / 5
6.  Rurzyca Nawodna 8 pkt 12 / 7
7.  Pomorzanin Cychry 7 pkt 11 / 13
8.  Czcibor Cedynia 6 pkt 10 / 5
9.  Sekwoja Brwice 6 pkt 7 / 13
10.  Piast Piaseczno 4 pkt 6 / 11
11.  Zjednoczeni Kurzycko 3 pkt 10 / 16
12.  Chrobry Lisie Pole 3 pkt 5 / 15
13.  LUKS Krzywin 1 pkt 5 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
mecze
Sparingi
Myśla Dargomyśl - Celuloza Kostrzyn n/O 2 : 1
A Klasa gr. 5
Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl 0 : 3
Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna 2 : 2
Zjednoczeni Kurzycko - Myśla Dargomyśl 1 : 4
Myśla Dargomyśl - LUKS Krzywin 3 : 1
Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl 26 wrz
Myśla Dargomyśl - Łabędź Widuchowa 03 paź˝
Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl 11 paź˝
Myśla Dargomyśl - Chrobry Lisie Pole 17 paź˝
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 24 paź˝
Myśla Dargomyśl - Sekwoja Brwice 07 lis
Mieszko Mieszkowice - Myśla Dargomyśl 14 lis
Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry 21 lis
 
top komentarze
newsy:
1 » Armada Szczecin wciąż n »
mecze:
58 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
52 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
51 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
33 » Olimp Złocieniec-Pogoń  »
27 » Dąb Dębno-Ogniwo Babine »
24 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
23 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
21 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
20 » Piast Piaseczno-Zieloni »
18 » Lotnik Czarne-Orzeł Mrz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
19HSZ49 Przemekkk
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124723
• newsów: 73872
• użytkowników: 74817
• komentarzy: 1102883
• zdjęć: 801250
• relacji: 38745
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies