autor: MusachiW niedzielę 4 grudnia 2022 r. UKS Polsko-Amerykańskich Szkół był organizatorem Mikołajkowego Turnieju Karate o Puchar Dyrektora Polsko-Amerykańskich Szkół. W konkurencjach kata dziewcząt i chłopców, rywalizowało 32 uczniów w czterech kategoriach wiekowych. Turniej został dofinansowany z budżetu Gminy Miasta Szczecin.

Drugie miejsce Oleksiuk
autor: TV Start SzczecinJoanna Oleksiuk (Start Szczecin) zdobyła srebrny medal podczas Światowych Igrzysk International Wheelchair &Amputee Sports (IWAS), odbywających się w Portugalii. Mieszkająca w Gryfinie zawodniczka pchnęła kulą na odległość 5.81m. Zwyciężczyni Sara Aljneibi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) uzyskała odległość 5.92m. Natomiast trzecia Anthi Liagkou (Grecja)- 5.68m.
inne / inne sporty Bengoro - 22.11.2022 05:00
Gniadek i Bednorz dodani do karty walk na Szczecin
Kamil Gniadek (14-7-1, 3 KO, 9 SUB, 1 NC) podejmie Jacka Bednorza (8-7, 2 KO, 6 SUB) podczas gali FEN 43, która 16 grudnia odbędzie się w Szczecinie.

Gniadek w spektakularny sposób wygrał swój ostatni pojedynek poddając trójkątem rękoma Michała Balcerczaka w premierowej odsłonie. Zawodnik pochodzący ze Szczecina to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w kategorii półśredniej, który w przeszłości dostarczał kibicom niezapomnianych emocji w bojach przeciwko Andrzejowi Grzebykowi i Szymonowi Duszy. W październiku 2018 roku Gniadek już w pierwszej rundzie znokautował Jacka Jędraszczyka. Wcześniej trzykrotnie walczył dla FEN i za każdym razem kończył pojedynki przed czasem nie dając szans swoim rywalom.
inne / inne sporty Bengoro - 17.11.2022 07:17
Młynarczyk podejmie Zimoląga w pojedynku K-1
autor: FENMichał Młynarczyk (0-0) podejmie Krzysztofa Zimoląga (1-1) podczas gali FEN 43, która 16 grudnia odbędzie się w Szczecinie. Limit wagowy tego pojedynku do 81 kilogramów.

Młynarczyk to kolejny lokalny zawodnik, który wystapi na gali FEN 43. Popularny “Oran” to trener w BT Gymie, który ma znaczący wpływ na rozwój czołowych szczecińskich zawodników MMA. Młynarczyk swoje umiejętności zdobywał w Tajlandii i od wielu lat regularnie występuje na różnych zawodach.

Zimoląg to 26-latek mieszkający w Krakowie. Zawodnik ten nigdy nie odmawia trudnych wyzwań i w tym roku stoczył już 2 pojedynki, których bilans wyniósł 1-1. Poza startami w formule uderzanej Zimoląg to również trener personalny.
inne / lekka atletyka
inne / lekka atletyka arti15 - 04.11.2022 11:11
V Gala Biegaczy RUNKING - ZAPISY TRWAJĄ
autor: fot. Artur RutkowskiJuż 10 grudnia 2022 - Sianów stanie się stolicą regionalnych biegów. To tam odbędzie się już PIĄTA Gala Biegaczy Runking 2022, która tym razem odbędzie się w Domu Gościnnym Rutikal.

Po raz drugi biegacze zagoszczą w Sianowie - Nagradzanie najlepszych zawodników RUNkingu, a także podsumujemy I sezon SianRun - Sianowska 5. Oprócz tego występy artystyczne.
- Ponownie zapraszamy wszystkich biegaczy, ale także fanów biegaczy. Chcemy, aby ponownie ta impreza stała się świętem wszystkich ludzi związanych z biegami. - mówi jeden z organizatorów Artur Rutkowski.
inne / inne sporty Bengoro - 04.11.2022 06:53
Debiut w UFC potwierdzony
autor: BengoroPoznaliśmy szczegóły na temat debiutu Mateusza Rębeckiego pod sztandarem organizacji UFC.

W swoim debiutanckim występie w UFC były mistrz wagi lekkiej FEN Mateusz Rębecki (16-1) skrzyżuje rękawice z Omarem Moralesem (11-3). Starcie odbędzie się w limicie 155 funtów. W swoim debiutanckim występie w UFC były mistrz wagi lekkiej FEN Mateusz Rębecki (16-1) skrzyżuje rękawice z Omarem Moralesem (11-3). Starcie odbędzie się w limicie 155 funtów.
autor: SKIBA FOTOPatryk Wiśniewski podejmie Grzegorza Patrę w limicie dywizji półśredniej podczas gali FEN 43, która 16 grudnia odbędzie się w Szczecinie. Pojedynek odbędzie się na zasadach semi-pro.

Wiśniewski ze znakomitej strony pokazał się podczas gali Seaside BattleS Dziwnów poddając w premierowej odsłonie Arkadiusza Piszczka. Legitymujący się amatorskim dorobkiem 11-3 zawodnik to utalentowany stójkowicz, który może pochwalić się niebieskim pasem w brazylijskim jiu-jitsu.

Patra to 24-letni zawodnik z Gryfic. W karierze amatorskiej stoczył 9 walk, z których 7 wygrał. W 2022 roku stoczył dwa pojedynki - oba wygrał w 2. rundach nokautując swoich rywali. W 2022 roku Patra został też mistrzem Polski MMA.
inne / inne sporty Bengoro - 01.11.2022 05:05
Kawa z Pałkowskim powalczą o podbój Szczecina
autor: Bengoro Wojciech Kawa (4-2, 2 KO) podejmie Arkadiusza Pałkowskiego (2-1, 1 KO, 1 SUB) podczas gali FEN 43, która 16 grudnia odbędzie się w Szczecinie.

Kawa w czerwcu skonfrontował się z Patrykiem Duńskim podczas gali w Ostródzie. Wcześniej mógł pochwalić się serią trzech zwycięstw pod szyldem FEN. Wojownik ze Szczecina udanie zadebiutował w FEN podczas 32. edycji, kiedy to pokonał na pełnym dystansie Mikołaja Lewandowskiego, w październiku 2021 roku, pokonał na pełnym dystansie Denisa Zarównego. Podczas swojego ostatniego zwycięskiego występu pokonał przez TKO w 3. rundzie Kamila Mosgalika. Podczas kariery amatorskiej stoczył 39 pojedynków, z czego 31 wygrał i 8 przegrał. W pokonanym polu zostawił między innymi Grzegorza Grzybowskiego i Jakuba Owczarka.